Follow us Today has already donated 71.00 €

Palīdzība Konstantīnam Prutikam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Konstantīnam šobrīd nozīmēta paliatīva aprūpe, kas tiks apmaksāta no saziedotajiem līdzekļiem. 

Konstantīnam ir 24 gadi, puisis nāk no četru bērnu ģimenes, kurā viņš ir viens no vecākajiem bērniem. Kopš bērnības Konstantīnu ļoti interesējušas automašīnas, tādēļ gan viņa darbs, gan aizraušanās ir saistīti ar auto jomu – viņš ir automehāniķis. 

Šobrīd fiziski smagu darbu strādāt viņš diemžēl nevar. Pirms vairāk kā gada Konstantīnam sākās veselības problēmas. Viņam bija paaugstināta temperatūra, vēlāk parādījās nesāpīgs veidojums padusē. Pavisam drīz atklājās šokējoša diagnoze – histiocitāra sarkoma 4. stadijā.

Uzsāktā ārstēšana diemžēl nepalīdzēja. Konstantīns par ģimenes līdzekļiem veica ģenētiskas analīzes, kurās noteikts, ka viņa gadījumā var palīdzēt divi medikamenti – Zelboraf un Cotellic. Diemžēl Konstantīna slimībai valsts šis zāles tikai daļēji apmaksā. Jaunajam vīrietim pašam ik mēnesi zāļu iegādei jāmaksā 5699.47 eiro. Šādu līdzekļu viņam nav. Ar līdzcilvēku palīdzību Konstantīns jau saņēmis vairākas zāļu devas. Veselības pārbaudes uzrāda pārliecinoši  labus rezultātus, bet ārstēšana jāturpina, lai vēzi uzveiktu pavisam! Līdz aprīlī plānotajām veselības pārbaudēm nepieciešamas vēl 3 zāļu devas par kopējo summu 17098.41 eiro, no tiem 1951.89 eiro ir pieejami no pērn saziedotajiem līdzekļiem. 

Palīdzēsim Konstantīnam!

The Project is placed online on: 30.12.2020

Projekts noslēgts 15.07.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

#Neklusē!

Palīdzība Valteram Salmiņam

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 453.66 €