Follow us Today has already donated 78,189.12 €

Palīdzība Jūlijai Aņisimovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jūlijai nepieciešamā summa saziedota.

Jūlijai no Ventspils ir 13 gadi. Meitene ir piedzimusi ar retu ģenētisku saslimšanu – kaķa brēciena sindroms. Jūlijai ir fiziska un garīga atpalicība, un meitenītes mamma iegulda milzīgus spēkus, lai Jūlija saņemtu regulāras attīstošās nodarbības.

Jūlija nerunā, bet ļoti vēlas komunicēt un iesaistīties sarunās. Regulāri apmeklējot audiologopēdu, ir panākts neliels progress – Jūlija var pateikt dažus vārdiņus. Jūlija regulāri apmeklē fizioterapiju, ergoterapiju un audiologopēdu. Meitenei ļoti palīdz arī Montesori terapija, un ar katru dienu var redzēt viņas progresu.

Jūlija ir labsirdīga, gaiša un zinātkāra meitene, kura ar prieku apgūst jaunas lietas. Diemžēl meitenes mamma ir vienīgā meitas apgādniece un nespēj apmaksāt nepieciešamās rehabilitācijas nodarbības un lūdz līdzcilvēku atbalstu. Jūlijas rehabilitācijai gadam nepieciešami 1680 eiro.

Palīdzēsim kopā Jūlijai!  

The Project is placed online on: 14.02.2022

Project completed 07.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Marutai Castrovai

Palīdzība Romanam Suhanovam

Palīdzība Olgai Višņakovai

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 036 337.14 €