Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Jasmīnai Ņesonovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jasmīnai nepieciešamā summa saziedota.

Jasmīna ir atraktīva un komunikabla 16 gadus jauna pusaudze, kura mācās 9 klasē. Jauniete ir vecākais bērns 3 bērnu ģimenē. Jasmīna apmeklē šūšanas nodarbības un ir pabeigusi Mākslas skolas keramikas nodaļu. Jasmīnai ir daudz sapņu un mērķu, kurus viņa vēlas piepildīt un sasniegt. Meitene ir piedzimusi ar muguras smadzeņu defektu, kas ierobežo viņas ikdienas kustības, patstāvīgu stāvēšanu, kā arī grūtības patstāvīgi noiet garākus gabalus. Jasmīna veiksmīgi pārvietojas ar specializēto trīsriteni, kas dod jaunietei brīvības un patstāvības izjūtu.

Jasmīnas ikdiena ir regulāra rehabilitācija un speciālistu apmeklējumi, lai uzlabotu viņas funkcionālo stāvokli un kļūtu ar katru dienu spēcīgāka. Jasmīnai rekomendētas nodarbības baseinā un speciālās ortozes. Baseina apmeklējumiem gadam nepieciešami 720 eiro un ortozes izmaksas ir 3000 eiro. Kopā nepieciešami 3720 eiro, no kuriem 1469 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2251 eiro. kas Jasmīnas ģimenei ir ļoti liela summa un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Kopā mēs varam palīdzēt Jasmīnai sasniegt savus mērķus! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 02.03.2021

Projekts noslēgts 29.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Arturam Levickim

Families with children who have impairments

Palīdzība Agatai Tretjakai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €