Follow us Today has already donated 11.00 €

Palīdzība Jānim Trūpam

02.09.2021. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste šajā projektā ir noslēgta. Atlikušie 1295,59 eiro tiks izlietoti ārstniecības tuprinašanai. Ziedojumu piesaiste tiek turpināta jaunā projektā.  

09.08.2021. Jānis ir atgriezies no Vācijas mājās, ārsti noskaņoti optimistiski, bet Jānim Vācijā būs jāatgriežas 23.augustā uz atkārtotu ārstēšanu, kas papildus izmaksās 24 603.25 eiro. Šajā laika periodā, kad Jānis atradīsies mājās, viņš saņems rehabilitāciju, audiologopēda un ergoterapeita konsultācijas, ko ģimene apmaksās paši. Palīdzēsim Jānim turpināt ārstniecību Vācijā!

28.07.2021. Jānis ir veiksmīgi nokļuvis Vācijā, ārsti veikuši dažādus izmeklējumus un noskaņoti optimistiski. Šobrīd ārsti nozīmējuši specifiskus vēža gēnu izmeklējumus, kas papildus izmaksās 21 000 eiro. Palīdzēsim!

23.07.2021. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, līdzekļi ārsniecības uzsākšanai ir saziedoti, rēķins Vācijas klīnikai ir apmaksāts un Jānis jau 24. jūlijā  dosies ceļā uz Vācijas klīniku! Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti, ja būs nepieciešams ārstniecību turpināt vai citiem smagi slimiem cilvēkiem.  

Jānim no Rīgas ir 33 gadi. Pirms 3 gadiem sava drauga kāzās viņš iepazinās ar savu nākamo sievu Santu, pirms gada abi apprecējās, šogad ģimenē sagaidīts mazulītis. Diemžēl jaunās ģimenes prieku un rūpes aizēno Jāņa pēkšņā saslimšana.

Pirms 5 gadiem Jānim galvā tika atklāts 5 cm veidojums, tas tika izoperēts, apstarots. Jānis veiksmīgi atveseļojās, katru gadu tika veiktas veselības pārbaudes, kas neko sliktu neuzrādīja. Šī gada jūnijā Jānis sajuta nespēku un tirpšanu labajā rokā un kājā. Slimnīcā Jānim nekavējoties veica izmeklējumus, kas atklāja audzēju galvā - anaplastisku astrocitomu. Audzēju izoperēja un izrakstīja mājās ģimenes un paliatīvās aprūpes ārsta uzraudzībā, audzēja ārstēšanu nepiedāvājot Jāņa smagā stāvokļa dēļ.    

Jānis vienmēr bijis aktīvs, dzīvespriecīgs, labsirdīgs un izpalīdzīgs cilvēks. Viņš strādāja ziedu bāzē, ikdienu iepriecinot cilvēkus ar skaistiem ziediem. Grūti noticēt un samierināties, ka ārstēšanas iespēju nav.  Ģimene ir atradusi iespēju konsultēties un ārstēties Hallwang klīnikā Vācijā, kur piedāvā gan papildus izmeklējumus, gan imūnterapiju. Šobrīd plānotās ārstniecības izmaksas ir 57 465,10 eiro. Klīnika gatava Jāni uzņemt tiklīdz tiek samaksāti 80% no summas. Ceļa un uzturēšanās izdevumus ģimene segs paši, taču apmaksāt šādu ārstniecību nav viņu spēkos, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Jānim!

The Project is placed online on: 22.07.2021

Projekts noslēgts 02.09.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Mikam Veidem

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

POGA uz riteņiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 393.66 €