Follow us Today has already donated 192.00 €

Palīdzība Inārai Pimenovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, zieodjumu piesaiste šajā projektā ir noslēgta. Inārai tika nozīmēti papildus medikamenti, kas daļēji apmaksāti no saziedotajiem līdzekļiem, tādēļ pēdējā kursa apmaksai atvērts jauns projekts. 

Inārai no Krāslavas ir 55 gadi, pirms 4 gadiem tika uzstādīta diagnoze, kas pilnībā mainīja visu dzīvi, sapņus un mērķus. Viņai atklāja limfmezglu ļaundabīgu audzēju - Hodžkina slimību. Šo 4 gadu laikā viņa saņēma vairākus specifiskas ķīmijterapijas kursus, kā arī veikta transplantācija un staru terpija, tomēr slimība netika uzveikta. Inārai bija paaugstināta temperatūra, bezspēks. Tās ir pazīmes, kas liecina, ka audzējs progresē.

Ārstu konsīlijs konstatēja, ka slimība ir izturīga pret saņemto ķīmijterapiju, ka vienīgā Ināras cerība uz izveseļošanos ir ārstēšanās ar Brentuximab vedotin medikamentu, kurš pašlaik nav iekļauts valsts kompensējamo zāļu sarakstā. Nacionālais veselības dienests individuālo kompensāciju ir atteicis. Inārai kopā tika nozīmēti 8 medikamenta kursi. Pateicoties līdzcilvēku saziedotajiem līdzekļiem Ziedot.lv, Ināra varēja uzsākt ārstēšanos un Ināras pašsajūta ir kļuvusi ievērojami labāka, liekas, ka slimība sāk beidzot atkāpties un ir cerība uz pilnīgu izveseļošanos. Ināra ir gatava cīnīties par savu dzīvību, tomēr vēl ir nepieciešams saņemt četrus šī medikamenta kursus. 2018. gadā Inārai ir izdevies iegūt papildus atbalstu terapijas izmaksu segšanai, līdz ar to viena kursa izmaksas ir 3864 eiro, bet kopā 4 kursiem nepieciešamā summa 15456 eiro.

Ināra no sirds ir pateicīga visiem ziedotājiem, jo katrs no tiem dod Inārai iespēju uzveikt slimību un izbaudīt dzīvi, lai sagaidītu un paauklētu pirmos mazbērnus. Lai piepildītu Ināras sapni būt veselai, nepieciešams turpināt ārstēšanos. Viņai ir iespēja izveseļoties un mēs, kopīgiem spēkiem, varam palīdzēt.

Palīdzēsim Inārai! 

The Project is placed online on: 22.02.2018

Project completed 10.09.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Medical Massage

Palīdzība Timuram Krasanovam

Palīdzība Anitai Ogai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 363 378.67 €