Follow us Today has already donated 2,435.00 €

Palīdzība Iļjam Baranovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Iļjam no Rīgas ir 15 gadi. Viņš ir ļoti pozitīvs un talantīgs puisis. 13 gadu vecumā viņam atklāja retu ģenētisku sindromu - zēnam ir stipras sāpes rokās. Iļja ir pārcietis vairākas operācijas. Zēnam ir astma un miega apnoja. Ikdienā Iļjam jāstaigā īpašā Spio kostīmā, kas atvieglo locītavu sāpes.

Neskatoties uz visām problēmām, Iļja ir ļoti jautrs, laipns jauneklis. Viņš ļoti mīl dzīvniekus, īpaši delfīnus, pateicoties ziedotājiem, Iļja vairākas reizes ir bijis uz delfīnterapijas kursiem.

Iļja mācās 8. klasē un divās mūzikas skolās. Šogad piepildījās sapnis, viņš sāka mācīties ērģeļspēli mūzikas skolā un nokārtoja eksāmenu ar teicamām atzīmēm. Iļja dzied, apmeklē fotogrāfijas pulciņu un viņas fotogrāfijas ir uzvarējušas vairākos konkursos. Šogad viņš uzvarēja konkursā Eiropas talantīgie bērni.

Lai Iļjam uzlabotos veselība, ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija.

Mamma zēnu audzina viena, ģimene ir trūcīga, tāpēc lūdz ziedotāju palīdzību, lai Iļja varētu saņemt:

  • Rehabilitācijas kursu Jaunķemeros (14 dienas) – 1200 eiro;
  • Fizioterapija 40 x 25 EUR – 1000 eiro;
  • Ergoterapija 30 x25 EUR – 750 eiro;
  • Baseins 20 x 38 EUR – 760 eiro;
  • Delfīnterapijas kurss (Klaipēdā) un ar to saistītie izdevumi – 1950 eiro

Lai nodrošinātu Iļjam rehabilitācijas pakalpojumus, kopā nepieciešami 5660 eiro, no kuriem 2078.38 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 3581.62 eiro.

Palīdzēsim kopā!

 

The Project is placed online on: 24.03.2023

Project completed 25.04.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help Infants and Toddlers Grow!

Body Armour Vests for Ukraine's Medics

Palīdzība Tatjanai Lapinai

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 159 038.59 €