Follow us Today has already donated 1,039.31 €

Palīdzība Guntim Žeperim

Paldies ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota! 

Sešdesmit gadus vecais Guntis dzimis un audzis Vecpiebalgā. Šobrīd abi ar sievu dzīvo Ikšķilē un strādā veikalā "Rimi", taču sirds joprojām velk uz laukiem, uz Vecpiebalgu, kur tiek pavadītas gandrīz visas brīvdienas. Guntim lielu prieku sagādā zāles pļaušana un lauku mājās iekoptais rožu dārzs. Rūpes par lauku māju un Ikšķiles dzīvokli prasa daudz laika un enerģijas, taču Guntis ir gandarīts, ja visu izdodas paspēt un izdarīt. 

Pirms gada Guntim tika atklāts plaušu vēzis. Nekavējoties tika uzsākta ārstēšana un šobrīd analīzes rāda, ka situācija ir uzlabojusies. Nozīmētie medikamenti nav valsts apmaksāti un turpmāku ārstēšanos ģimene vairs nevar atļauties. Lai apkarotu slimību, nepieciešama turpmāka ķīmijterapija ar medikamentu Atezolizumab. Viens šāds kurss izmaksā 5200.00 EUR. Guntis ir optimists un tic, ka ar vienu papildus kursu slimība tiks uzveikta un turpmāka ārstēšanās vairs nebūs nepieciešama. 

Palīdzēsim Guntim!

The Project is placed online on: 24.09.2019

Projekts noslēgts 16.10.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Palīdzība Olgai Pupkovai

Draugu stipendija 2020

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

952 180.91 €