Follow us Today has already donated 6,029.00 €

Palīdzība Gabrielai Sedolai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Gabrielai nepieciešamā summa saziedota.

Gabrielai no Liepājas ir 5 gadiņi. Meitenīte pasaulē nāca priekšlaicīgi, un sākotnēji ne vecāki, ne speciālisti nenovēroja, ka mazulītei būtu kāda fiziskās attīstības aizture. Tomēr laika gaitā un, Gabrielai augot, vecāki pamanīja, ka ne viss notiek, kā vajadzētu – meitenīte atbilstoši savam vecumam nevarēja nosēdēt, bija grūtības uzsākt spert pirmos solīšus. Šobrīd Gabriela staigā, bet viņai ir acīmredzami gaitas traucējumi un mazā nespēj noiet garus gabalus. Gabrielai ātri nogurst kājiņas, un meitenīte lūdz vecākiem, lai viņu nes uz rokām.

Mazā Gabriela ļoti vēlas pievienoties deju nodarbībās kopā ar saviem vienaudžiem, bet kustību traucējumi viņai to liedz. Tas ir meitenītes lielākais sapnis, dejot uz lielās skatuves kopā ar deju kolektīvu.

Gabriela apmeklē bērnudārzu, un katra diena viņai ir prieka un pārsteigumu pilna, jo tur viņa satiekas ar draugiem un mācās jaunas prasmes.

Gabrielai ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija un iespējas izmantot jaunākās un efektīvākās rehabilitācijas metodes. Meitenītei ir iespējas apmeklēt rehabilitācijas centru “Poga”, kur Gabrielai un viņas ģimenei ir sniegta padziļināta konsultācija un rīcības plāns rehabilitācijai. Gadam rehabilitācijas nodarbībām nepieciešami 1980 eiro. Gabrielas ģimenei šobrīd pietrūkst līdzekļu, lai nosegtu meitiņas rehabilitācijas izdevumus un viņi lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Gabrielai piepildīt viņas sapņus dejot uz lielās skatuves! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 27.01.2022

Project completed 09.02.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

DOD PIECI 2022

Smagi slimu cilvēku atbalstam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 852 530.00 €