Follow us Today has already donated 120.00 €

Palīdzība Evijai Naglei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, Evija ir devusies mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība Evija ģimenei un draugiem. Atlikušie līdzekļi tiks izlietoti citos līdzīgos gadījumos. 

Evijai no Valmieras novada Mazsalacas ir 55 gadi, viņai ir 2 pieauguši bērni un 3 mazbērni. Evija ir skolotāja ar 30 gadu stāžu. Pirms pusotra gada viņai atklāja krūts vēzi 3.stadijā. Slimības dēļ viņai ir noteikta otrās grupas invaliditāte, un viņa iztiek no invaliditātes pensijas. Evija pārcietusi operāciju un ķīmijterapiju, saskārusies ar dažādam blaknēm. Evija meklējusi antroposofā ārsta palīdzību, un pēc nozīmēto medikamentu uzsākšanas viņa sajutusies labāk, un vēlas turpināt ārstēšanos. Ik mēneša medikamentu kurss izmaksā līdz pat 500 eiro. Līdz gada beigām kopā nepieciešami līdz pat 2000 eiro.

Evija izjūt satraukumu par savu situāciju, jo vienmēr spējusi pati par sevi parūpēties, taču šobrīd viņai nepieciešama līdzcilvēku palīdzība.

Palīdzēsim Evijai!

The Project is placed online on: 08.08.2022

Project completed 14.10.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help in Emergency Situations

Light road for Donbas

Help Children Walk!

Twitter Convoy for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 072 389.13 €