Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Ernestam Gūtmanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ernestam nepieciešamā summa saziedota.

Ernests ir 13 gadus jauns smaidīgs un dzīvespriecīgs puisis, kurš gada vecumā ļoti smagā formā pārslimoja meningītu, kā rezultātā iestājās smaga fiziskā un garīgā atpalicība – Ernests nerunā un nestaigā, nespēj pats apģērbties un paēst. Ikdienā Ernests apmeklē skolu, viņam ļoti patīk satikt savus klasesbiedrus un skolotājus, atrasties sabiedrībā, doties garās pastaigās un vakaros mājās kopā ar brāļiem klausīties mūziku un lasīt grāmatas.

Ernesta veselības stāvokļa uzlabošanā ir darīts daudz – pateicoties līdzcilvēku atbalstam Ernests regulāri apmeklē ārstu - osteopātu, lai mazinātu muskuļu tonusu, uzlabotu ķermeņa fizioloģiskos procesus un naktsmiegu. Kopā ar montessori pedagogu Ernests apgūst sajūtu pasauli, attīsta uztveri, domāšanu un atmiņu.

Patiess paldies visiem, kas ir atbalstījuši Ernestu un mūsu ģimeni! Paldies tuviniekiem, draugiem un ikvienam ziedotājam – paldies par cerību un ticību!!!

Ernesta vecāki tic un ļoti cer, ka Ernesta attīstības veicināšanā ir uz pareizā ceļa, tāpēc ir nepieciešams turpināt iesākto. Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Ernests varētu saņemt:

  • Montessori nodarbības 50 x 24.20 EUR - 1210 eiro;
  • Osteopātiskā ārstniecība 50 x 30 EUR – 1500 eiro;
  • Fizioterapijas nodarbības 60 x 45 eiro – 2700 eiro

Lai nodrošinātu Ernestam rehabilitācijas pakalpojumus gadā, kopā nepieciešami 5410 eiro, no kuriem 543 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 4867 eiro.

Palīdzēsim Ernestam!

The Project is placed online on: 01.02.2021

Projekts noslēgts 10.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

DOD PIECI 2021

Palīdzība Aleksandram Šarokam

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Agatai Tretjakai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €