Follow us Today has already donated 3,039.50 €

Palīdzība Elvim Kurpniekam

Elvim no Lielvārdes ir 22 gadi, viņš audzis piecu bērnu ģimenē un šobrīd dzīvo lauku mājā kopā ar vecākiem. Elvis ir aktīvs, mērķtiecīgs un dzīvespriecīgs puisis, neskatoties uz nelaimi, kas izmainījusi viņa dzīvi. “Pirms 3 gadiem neveiksmīgi ielecu baseinā, kā rezultātā guvu ļoti smagu traumu - divu kakla skriemeļu lūzums, paralīze. Pārvietojos ratiņkrēslā. Sevi varētu nosaukt par cīnītāju, neatlaidīgu pret sevi, pret to, kas dzīvē ir svarīgs. Mēs tādi Latvijā esam ļoti daudz, cilvēki ar īpašām vajadzībām,” stāsta Elvis.

Trauma bija ļoti smaga, Elvim nācās piedzīvot pilnīgu bezspēcīgu un nevarību, taču viņš nepadevās. Viņš ne tikai nav padevies, bet ir ļoti mērķtiecīgs, motivēts iedrošinot un uzmundrināt arī citus. Viņš ir filmējies Slimību profilakses un kontroles centra video materiālos par drošību ūdenī, ir izveidojis savu Youtube kanālu, kurā dalās ar savu pieredzi, apgūst filmēšanu ar dronu. Elvis strādā un viņa pārziņā ir kāda fonda sociālie mediji. “Es tiešām ļoti novērtēju cilvēkus, kas dod iespēju pilnveidoties, neskatoties uz to kāds tu esi, kāds ir tavs fiziskais stāvoklis, jo mūsdienās ir tā – ja tu neesi ar darba pieredzi vai neesi fiziski nobriedis, tad tu tam nederi. Tas ir tipisks cilvēku stereotips. Savā ziņā mēs katrs cilvēks esam ar ko īpaši apveltīti, bet lai to uzzinātu un saprastu ir jāstrādā ar sevi, jāiepazīst sevi pilnībā. Atrodam savus mīnusus un pārvēršam tos par plusiem,” stāsta Elvis.

Elvim ir daudz sapņu un mērķu, no kuriem viņš nav gatavs atteikties. Neskatoties uz to, ka pašvaldība jau reiz viņam atteikusi palīdzību, viņš ir uzsācis atkārtotu procesu par pacēlāja izbūvi no viņa mājas, lai pats vieglāk varētu izkļūt ārā. Viņam ir sapnis par ceļojumu uz siltajām zemēm ar speciālu velosipēdu, kas ļautu ne tikai viņam, bet arī citiem cilvēkiem ar kustību traucējumiem būt fiziski aktīviem un mobiliem.

Taču tuvākais Elvja mērķis ir nostiprināt savu veselību, kļūt spēcīgākam un fiziski aktīvākam. Šo mērķi mēs varam palīdzēt viņam piepildīt jau tūlīt! “Šajos trīs gados esmu paveicis ļoti daudz, pielicis spēkus fiziski, turpinu augt un attīstīties, bet sakarā ar to, ka Latvijā mūsu rehabilitāciju ir iespēja izmantot vienu reizi gadā, tad tas ļoti apbēdina. Gribas izdarīt daudz vairāk un cīnīties vairāk, tāpēc es lūdzu atbalstīt mani ar ziedojumiem rehabilitācijai”, par savu situāciju stāsta Elvis. 3 nedēļu intensīvs rehabilitācijas kurss Hapsalu rehabilitācijas centrā Igaunijā izmaksā 3768 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav tādēļ viņš lūdz palīdzību.

 Palīdzēsim Elvim!

The Project is placed online on: 30.08.2021

Project completed 12.09.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Families in Poverty

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Orestam Jānim Jonasam

Help Children Walk!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 131 421.41 €