Follow us Today has already donated 3,324.34 €

Palīdzība Dmitrijam Stepanovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Dmitrijam no Dobeles ir 32 gadi. Viņš ilgu laiku dzīvoja un strādāja Vācijā. Rudenī viņš atbrauca paciemoties uz Latviju. Taču notika autoavārija, kas šobrīd Dmitriju ir piesaistījusi pie gultas, viņš ir pilnībā aprūpējams.

Pēc smagās avārijas Dmitriju izdevās atdzīvināt un nogādāt slimnīcā, kur komā viņš nogulēja apmēram 2 nedēļas. Kopā slimnīcā viņš bija četrus mēnešus, tad viņu pārveda uz mājām. Viņš bija pilnībā guļošs, šobrīd viņš ar atbalstu var iesēsties ratiņkrēslā, pats paēst. Par viņu rūpējas un atbalsta viņa mamma un draudzene Justīna. Taču aprūpe un rehabilitācija izmaksā dārgi, ģimene ir trūcīga. Dmitrijam tiek kārtota invaliditāte un aprūpes pabalsts, bet tas vēl jāgaida. Tādēļ Dmitrija tuvinieki lūdz palīdzību:

  • aprūpes preces (autiņbiksītes, paladziņi, kopšanas līdzekļi) - 130 eiro mēnesī
  • speciālās gultas noma - 50 eiro mēnesī
  • Rehabilitācijas centrs "Vaivari" 1 mēnesis - 130 eiro (līdzmaksājums)

Kopā līdz gada beigām nepieciešami vismaz 1030 eiro. 

Ārsti sākumā teica, ka Dmitrijs vairs nevarēs staigāt un iespējams ilgi nedzīvos, taču viņam tuvie cilvēki tic, ka Dmitrijs atveseļosies. Palīdzēsim! Dmitrija tuvinieki ārkārtīgi novērtēs mūsu atbalstu. 

The Project is placed online on: 18.08.2023

Project completed 31.12.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Before you fly, plant a tree!

Palīdzība Jekaterinai Priedienai

Palīdzība Ukrainas karaspēkam

Palīdzība Diānai Boļšakovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 445.08 €