Follow us Today has already donated 4,071.00 €

Palīdzība Demidam Purvinskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Demidam nepieciešamā summa saziedota.

Demidam ir 7 gadi, un zēnam ir diagnosticēts autisms. Pie tā jau sarežģītās diagnozes ir pievienojušās epilepsijas lēkmes, un zēns regulāri nonāk slimnīcā, kur viņu pavada mamma. Demids paniski baidās palikt viens, un mamma vienmēr ir viņam līdzās un atbalsta. Demidu nereti pavada panikas lēkmes, un mammai ir jāpaliek mājās. Šādās situācijās Demids ar mammu pilnīgi izolējas no ārpasaules, kamēr zēna psiholoģiskais stāvoklis uzlabojas un var atsākt kaut cik normālu dzīvi.

Līdz šim mamma ar dēlu ir izmēģinājusi neskaitāmas terapijas, konsultācijas un nodarbības, bet visefektīvākās ir ABA terapijas nodarbības. Mamma ar katru nodarbību apmeklējumu jūt, ka Demids labāk spēj adaptēties, vairāk spēj komunicēt un paliek mierīgāks. Speciālisti rekomendē Demidam turpināt apmeklēt ABA terapijas un audiologopēda nodarbības arī turpmāk un neapstāties pie sasniegtajiem rezultātiem.

Demida ABA terapijas un audiologopēda nodarbībām gadā nepieciešami 5980 eiro, no kuriem 1550 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4430 eiro.

 Demids dzīvo kopā ar savu mammu, kura viena audzina dēlu, un šāda summa viņai nav pa kabatai. Mamma algotu darbu nevar strādāt, jo katru dienu jābūt kopā ar dēlu. Palīdzēsim Demidam mācīties adaptēties un socializēties sabiedrībā!

Kopā mums tas noteikti izdosies!

The Project is placed online on: 14.01.2022

Project completed 27.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Medical Massage

Help Children Walk!

For Oncology Patients

Support for Ukrainian refugees

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 330 889.78 €