Follow us Today has already donated 14,877.58 €

Palīdzība Demidam Purvinskim

Demidam ir 7 gadi, un zēnam ir diagnosticēts autisms. Pie tā jau sarežģītās diagnozes ir pievienojušās epilepsijas lēkmes, un zēns regulāri nonāk slimnīcā, kur viņu pavada mamma. Demids paniski baidās palikt viens, un mamma vienmēr ir viņam līdzās un atbalsta. Demidu nereti pavada panikas lēkmes, un mammai ir jāpaliek mājās. Šādās situācijās Demids ar mammu pilnīgi izolējas no ārpasaules, kamēr zēna psiholoģiskais stāvoklis uzlabojas un var atsākt kaut cik normālu dzīvi.

Līdz šim mamma ar dēlu ir izmēģinājusi neskaitāmas terapijas, konsultācijas un nodarbības, bet visefektīvākās ir ABA terapijas nodarbības. Mamma ar katru nodarbību apmeklējumu jūt, ka Demids labāk spēj adaptēties, vairāk spēj komunicēt un paliek mierīgāks. Speciālisti rekomendē Demidam turpināt apmeklēt ABA terapijas un audiologopēda nodarbības arī turpmāk un neapstāties pie sasniegtajiem rezultātiem.

Demida ABA terapijas un audiologopēda nodarbībām nepieciešami 5980 eiro, kas pietiktu veselam gadam. Demids dzīvo kopā ar savu mammu, kura viena audzina dēlu, un šāda summa viņai nav pa kabatai. Mamma algotu darbu nevar strādāt, jo katru dienu jābūt kopā ar dēlu. Palīdzēsim Demidam mācīties adaptēties un socializēties sabiedrībā!

Kopā mums tas noteikti izdosies!

The Project is placed online on: 12.10.2021

Project completed 03.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

A SIP OF POWER, LIFE AND RESISTANCE FOR UKRAINE!

Development of Latvian-Ukrainian microsurgery capabilities

Atkārtota palīdzība Dzintrai Treimanei

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 608.98 €