Follow us Today has already donated 5,572.50 €

Palīdzība Borisam Akritovam

Вoriss ir pensionārs un 2.grupas invalīds, kurš jau 12 gadus sadzīvo ar asins šūnu vēzi jeb hronisku limfoleikozi. Pēdējo gadu slimība sāka progresēt un pie pamatslimības pievienojas vairākas citas blakus slimības, kas regulāri prasa ārstēšanu, biežu uzturēšanos slimnīcās, izmaksas medikamentiem un medicīniskajai palīdzībai. Pēdējais pusgads ir bijis īpaši smags, gan veselības ziņā, gan finansiālā ziņa, kad izdevumi pārsniedz ienākumus. Neskatoties uz pensijas vecumu, lai patstāvīgi nodrošinātu ārstēšanas izdevumu segšanu Boriss turpināja strādāt par virpotāju rūpnīcā, bet šobrīd veselības stāvokļa dēļ pilnvērtīgi strādāt vairs nav iespējams. Boriss dzīvo ar savu sievu, kurai arī ir 2.grupas invaliditāte, viņa nestrādā un 91 gadus veco sievastēvu. Ģimenes situācija ir ļoti smaga.

Ārstu konsīlijs Borisam ir nozīmējis medikamentu Ocatagam, ko valsts tikai daļēji kompensē. Borisam ik mēnesi nepieciešami 403,52 eiro. Pirmās divas devas iegādātas par ģimenes līdzekļiem, bet turpmākai ārstēšanai nepieciešami vēl 4 035,20 eiro. Borisa ģimene ļoti lūdz palīdzību, lai Boriss ārstētos. Palīdzēsim Borisam!

The Project is placed online on: 06.09.2022

Project completed 02.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Danielam Stepanovam

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

Emociju stāsts

Make a Child's Dream Come True!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 340 834.91 €