Follow us Today has already donated 14,612.58 €

Palīdzība Artim Lapiņam

Artis ir 8 gadus vecs puisis un viņam diagnosticēts bērnības autisms. Puisēns bija ļoti gaidīts un grūtniecība mammai noritēja bez sarežģījumiem. Arta piedzimšana bija trauksmaina gan pašai mammai, gan ārstiem, jo puisēns kādu brīdi neelpoja un neviens no ārstiem nevarēja pateikt iemeslu. Tas, ka Artis ir citāds, mamma sāka pamanīt ap 3 gadu vecumu. Artis nespēja sakošļāt ēdienu, un ja trāpījās kāds gabaliņš puisēns aizrijās, un mājās valdīja milzīga panika. Neattīstījās arī Arta runa un mamma aizveda dēlu uz Dzirdes centru, kur pēc dzirdes pārbaudes speciālists ieteica vērsties pie psihiatra, kurš izteica aizdomas, ka Artim ir autisms. Sekoja dažādas konsultācijas, testi un izmeklējumu un vēl šodien mamma atceras to dienu, kad Artim tika uzlikta diagnoze- bērnības autisms. Pasaule sagriezās kājām gaisā un nāca apziņa, ka Artis būs citādāks, īpašāks. Lai kāda arī dēlam ir diagnoze, vienalga ģimenei viņš ir mazais eņģelītis un ģimene iegulda visus savus spēkus un resursus, lai Artim palīdzētu, atbalstītu un izglītotu. Līdz 7 gadu vecumam Bērnu slimnīcas fonds finansiāli atbalsta bērnu ABA terapijas nodarbības, bet sasniedzot 7 gadus šāds atbalsts vairs nav iespējams. Artim ir  ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības ilgstoši vismaz 2 reizes nedēļā, ģimene to šobrīd nevar atļauties apmaksāt. Ģimene lūdz mūsu atbalstu Artim.

Kopā nepieciešami EUR 3300, kas nodrošinātu Artim ABA terapijas nodarbības 2 reizes nedēļā veselam gadam.  

Kopā mums izdosies Artim palīdzēt!

Projektā veiktas izmaiņas 26.02.2021.

The Project is placed online on: 19.02.2021

Project completed 29.11.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Families with children who have impairments

Atkārtota palīdzība Indrai Kroičai

Stand With Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 343.98 €