Follow us Today has already donated 1,391.00 €

Palīdzība ārstniecības turpināšanai Solvitai Badūnei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamie līdzekļi ir saziedoti!

Jau vairāk kā 4 gadus Solvita cīnās par savu dzīvību, ko apdraud ļaundabīgs audzējs. Allaž smaidīgā un sirsnīgā 7 gadus vecā dēliņa mamma savā slimības laikā pieredzējusi daudz ko. No pilnīgas bezcerības un izmisuma, nepareizas diagnozes līdz patiesajai diagnozei, kas atklāta Izraēlas klīnikā un cerībai uz atveseļošanos. Šobrīd vēzis atkal ir atgriezies un atkal liek jaunajai sievietei lūgt līdzcilvēku palīdzību savas dzīvības glābšanai. 

Solvitai ir 34 gadi, viņa ir konditore un gatavo izcilas kūkas un desertus kādā restorānā Rīgā. Pirms 4 gadiem jaunajai sievietei atklāja ļaundabīgu vairogdziedzera audzēju, kā arī metastāzes plaušās. Audzējs tika veiksmīgi izoperēts, nozīmēta joda terapija. Šķita, ka slimība bija uzveikta, diemžēl 2 gadus vēlāk Solvitas veselība strauji pasliktinājās. Sākās krampji, vājums, reiboņi.  Kad viņa reiz darbā noģība un nokļuva slimnīcā, tika konstatēts, ka slimība bija atgriezusies ar metastāzēm galvā, acī, vēdera dobumā, kaulos. Mediķi norādījuši, ka šis esot ļoti rets un sarežģīts gadījums. “Cerību neesot, tā mēs sapratām,“ saka Solvita.

Solvitas ģimene izlēma meklēt palīdzību ārpus Latvijas un devās uz klīniku Izraēlā, kur par ģimenes līdzekļiem tika veikti izmeklējumi, kas atklāja citu diagnozi – plaušu vēzi, kas prasa pilnīgi citu ārstēšanu. Latvijas ārsti, izvērtējot Izraēlā veiktos izmeklējumus, konsīlija slēdzienā apstiprināja Izraēlā noteikto diagnozi un ārstēšanu. Solvita regulāri konsultējas pie Latvijas ārstiem, bet pateicoties līdzcilvēku atbalstam, varēja regulāri konsultēties arī pie Izraēlas mediķiem.

Diemžēl pēdējā pusgada laikā Solvitas stāvoklis atkal ir pasliktinājies. Viņai tika konstatētas metastāzes galvā, kas, pateicoties saziedotajiem līdzekļiem, tika veiksmīgi likvidētas ar radioķirurģisku operāciju. Gada nogalē atklājās metastāzes arī aknās, tādēļ Solvitai kārtējo reizi ir mainīta ārstēšana.  Ik pēc 3 nedēļām viņai jādodas uz Izraēlas klīniku, lai saņemtu ķīmijterapiju, kas audzēju var apturēt. Vienas ķīmijterapijas cena ir 1100 eiro, nepieciešamas arī atkārtotas ārstu konsultācijas un izmeklējumi 3520 eiro apmērā, ceļa izdevumiem 2 personām 5 braucieniem izmaksās līdz pat 2000 eiro. Kopā tuvāko trīs mēnešu ārstniecībai nepieciešami 11 120 eiro (summa precizēta 1.03.2019).

Neskatoties uz slikto veselības stāvokli, Solvita iespēju robežās turpina strādāt - cept gardās kūkas, kas ir viņas sirds darbs. Viņa vēlas veseļoties un būt kopā ar savu ģimeni, sagaidīt sava dēliņa bērnudārza izlaidumu, būt līdzās viņam uzsākot skolas gaitas 1. klasītē un vienkārši dzīvot!

Palīdzēsim Solvitai!

 

The Project is placed online on: 26.02.2019

Projekts noslēgts 17.04.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Dots devējam atdodas

Palīdzība Amandai Dzerkalei

Mummy, I love you!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

727 706.62 €