Follow us Today has already donated 1,481.00 €

Palīdzība Anatoly Kotelnikov

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Anatoly ir devies mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem. 

Anatoly ir 70 gadi, viņš ar sievu dzīvo Ventspilī. Ģimenē izaudzināti 6 bērni un sagaidīti 9 mazbērni. Anatoly ir vairāk 40 gadu darba stāžs kuģa mehāniķa amatā, nu jau 8 gadus viņš ir pensijā. Viņam patīk dārza darbi, sēņot, nodarboties ar mazbērniem.

Pirms vairāk kā gada Anatoly ir atklāts ļaundabīgs aizkuņģa dziedzera audzējs. Diemžēl līdzšinējā ārstēšana slimību nav apturējusi, tādēļ ārstu konsīlijs nozīmējis jaunas zāles – Varleta. Tās valsts neapmaksā, pašam Anatoly ik mēnesi nepieciešami 989.18 eiro, lai iegādātos nepieciešamās zāles, kopā 11 mēnešiem nepieciešami 10 880.98 eiro. Anatoly šādu līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Anatoly!

The Project is placed online on: 28.05.2019

Projekts noslēgts 09.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Stiprini Stipros!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

727 796.62 €