Follow us Today has already donated 1,224.31 €

Palīdzība Aleksandram Sokolovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Aleksandram ir 49 gadi. Viņš ar sievu dzīvo Mežotnē, ģimenē izaudzināti 2 bērni, jaunākā meita vēl mācās.

Aleksandrs ir tehnisks cilvēks, visu mūžu viņš ir smagi strādājis gan par elektriķi, auto šoferi un traktoristu. Diemžēl nu jau vairāk kā gadu, kopš viņam atklāja ļaundabīgu audzēju, viņš vairs nevar strādāt un ir 1. grupas invalīds.

Kopš slimības atklāšanas viņš ir pārcietis operāciju un ķīmijterapiju, tomēr slimība nepadodas, tādēļ ārstu konsīlijs nozīmējis turpmāku ārstēšanu ar medikamentu  Erbitux, kas var viņam palīdzēt. Pirmā deva 1510.64 eiro apmērā tiks apmaksāta no labdarības koncertā “Vienoti par iespēju” saziedotajiem līdzekļiem. Turpmākajam   kursam ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 944.15 eiro. Kopā vēl nepieciešami 5 kursi par kopējo summu 4720.75 eiro.

Palīdzēsim Aleksandram!

The Project is placed online on: 08.05.2019

Projekts noslēgts 13.09.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Palīdzība Artūram Višarenko

Grāmatu starts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

952 365.91 €