Follow us Today has already donated 16,059.58 €

Palīdzība Albertai Ramei

Albertai no Rīgas ir 63 gadi, izaudzinājusi divus bērnus, tagad dzīvo viena. Alberta strādājusi  par šoferi, tramvaja vadītāju,  pārdevēju- kasieri, sanitāri, un pat apavu šuvēju.

Pēdējos 10 gadus Albertai ir problēmas ar lieko svaru. Īpaši smagi ir pēdējos 2 gadus, kad viņai ir kļuvis ļoti grūti sevi apkopt, nomazgāties, pat uzvilkt apavus. Viņai ir paaugstināts asinsspiediens, mugurkaula deformējoša spondiloze un ceļu locītavu sāpes. Albertai ir arodslimība un otrā invaliditātes grupa. Šobrīd Albertai ir 104 kilogrami, kas ir daudz, ņemot vērā, ka viņas augums ir 156 centimetri. Svaru samazināt ar diētām līdz šim nav izdevies, tādēļ viņa ir vērsusies pie ārsta, kurš ir nozīmējis svara samazinošu operāciju.

Operācijas apmaksai trūkst 2785 eiro. Šādu līdzekļu Albertai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Svara samazināšana palīdzēs ne tikai vieglāk kustēties, bet novērsīs turpmāku veselības stāvokļa pasliktināšanos un ļaus samazināt pretsāpju zāļu lietošanu.

Palīdzēsim Albertai!

The Project is placed online on: 05.01.2021

Project completed 22.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support for the Ukrainian people

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Atkārtota palīdzība Dzintrai Treimanei

Cilvēkos ir spēks!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 790.98 €