Follow us Today has already donated 636.00 €

Palīdzība Aivaram Verzam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Ziedot.lv apmaksās zobu labošanu 500 eiro apmērā, trūkstošo summu ģimene apmaksās paši.  

Aivaram no Daugavpils ir 33 gadi, 1.grupas invaliditāte kopš bērnības. Viņam ir bērnu cerebrālā trieka ar kreisās puses hemiparēzi, epilepsija, skolioze, garīga atpalicība un vēl vairākas diagnoses. Aivars ir aprūpējams un pieskatāms. Par viņu rūpējas mamma, strādā tikai tētis, kas ir jau pensijā.

Šobrīd liels izaicinājums ir zobārsta apmeklējums, Aivaram ir daudz bojātu zobu, jo nav iespējams pa vienām ārstēt - nonākot zobārsta kabinetā, viņš nespēj mierīgi nosēdēt, lai varētu viņam salabot zobus. Pastāv risks, ka viņam no stresa var sākties epilepsijas lēkme. Tādēļ viņam nepieciešama zobu labošana vispārējā narkozē. Ārsts Aivara vecākus brīdinājis, ka šāda vizīte var izmaksāt līdz pat 1300 eiro, iekļaujot maksu par vispārēju narkozi un vairāku zobu labošanu. Aivara vecāki lūdz līdzcilvēku atbalstu līdz 1000 eiro apmērā, jo pašiem šādu līdzekļu nav.

Palīdzēsim Aivaram!

The Project is placed online on: 08.02.2023

Project completed 12.03.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help in Emergency Situations

For the Hopes of Little Hearts

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 098 367.77 €