Follow us Today has already donated 1,322.00 €

Palīdzība Airai Kurtiņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, diemžēl Airas dzīvība 14.maijā izdzisa. Visdziļākā līdzjūtība visiem tuviniekiem. 

Airai no Krimuldas novada Raganas ir 64 gadi. Līdz pat šī gada janvārim Aira strādāja par sporta skolotāju, viņas audzināšanā bijušas arī vairākas klases. Audzēkņi atzīst, ka skolotāja vienmēr tikusi galā ar viņu “savārītajām ziepēm", visam pieejot mierīgi.

Aira vienmēr bijusi enerģijas pilna, ar savu vīru un mazbērniem mēdza doties vairāku kilometru garos pārgājienos pie dabas. Šī gada janvārī Aira sajutās ļoti slikti, un nekavējoties reaģēja, meklējot iemeslus pie mediķiem. Neskatoties uz to, ka visas nepieciešamās ikgadējās veselības pārbaudes tika veiktas regulāri, pārsteidzošā kārtā viņai tika atklāts ļaundabīgs olnīcu audzējs 4.stadijā. Pēc ilgstošām izmeklēšanām un ārstu konsultācijām, Aira gaidīja nozīmēto ķīmijterapijas dienu, diemžēl to atcēla, jo Airas veselības stāvoklis jau bija ļoti pasliktinājies.

Aira pati nespēja šo domu pieņemt, un nolēma cīnīties, meklējot alternatīvas iespējas ārstēties. Airai ir nozīmēts antroposofās ārstēšanas kurss, kas ik mēnesi izmaksā līdz pat 500 eiro. Tā ir gana liela summa, ja ģimenē ir tikai viens pelnītājs, tādēļ ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību. 3 mēnešu kursam nepieciešami vismaz 1500 eiro.

Airai pašai lielāko prieku sagādā dārzs. Viņa nekad nav baidījusies no smaga darba, lai iekoptu brīnišķīgas dobes, kas izskatās skaisti jebkurā gada laikā un priecē ne tikai pašu, bet arī visus, kas to uzlūko. Tomēr šobrīd vissvarīgākais ir ārstēties un nepieļaut audzēja strauju izplatību, tā ir vienīgā cerība. 

Palīdzēsim Airai!

The Project is placed online on: 13.05.2020

Projekts noslēgts 18.05.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Suns- vairāk kā draugs

Draugu stipendija 2020

Palīdzība Inesei Aļošinai

Help the animals

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

824 545.48 €