Follow us Today has already donated 2,337.00 €

Izdari sirds darbu! 2015

Patversme nevar būt mājas
Viņi ir sisti, spārdīti, dedzināti vai vienkārši kādam apnikuši, jo „nepiestāv pie dīvāna”. Bet... viņi arvien vēl izmisīgi tiecas pēc cilvēka mīlestības un klātbūtnes. Kad pie patversmes vārtiem piestāj auto, visi 250 iemītnieki saausās. Katrs no 200 rejošajiem un 50 murrājošiem iemītniekiem cer, ka tieši šodien un tieši viņš dosies uz vietu, ko varēs saukt par mājām. Kāds pinkains draugs cenšas piesaistīt uzmanību rejot un gaudojot, emocionālākie smilkst, purniņu atbalstījuši pret drāšu sētu. Pat neatkarīgie kaķi sāk skaļi murrāt, tiklīdz būrim pietuvojas cilvēks. Ilgas pēc sava cilvēka dzīvnieku patversmē Ulubele jūtamas ik dienas, ik uz soļa. Patversme nevar būt mājas - tā ir vien pagaidu pietura starp slikto pagātnē un gaišo nākotnē. Daži šai pieturvietā uzkavējas pāris dienas, citi ilgus gadus.
Visi nesmukie jāiemidzina?
Pašvaldības apmaksā un nodrošina ikviena pamesta vai noklīduša dzīvnieka uzturēšanu patversmē tikai 14 dienas. Tik īsā laikā daudziem patversmes iemītniekiem saimnieku atrast neizdodas. Vai dzīvnieku pēc tam jāiemidzina? Nē! Ulubelē nešķiro dzīvniekus pēc smukuma vai vecuma. Tāpēc visu nelaimē nonākušo suņu un kaķu vārdā lūdzam jūsu palīdzību, lai ikviens no patversmes iemītniekiem drošībā, siltumā un labi aprūpēts varētu sagaidīt savu Cilvēku.
Līdzekļi nepieciešami barošanai un ārstēšanai 
Sākot no 15.dienas ikviena dzīvnieka uzturēšana patversmē, ārstēšana un sterilizācija iespējama tikai pateicoties jūsu atbalstam un ziedojumiem. Viena dzīvnieka diennakts uzturēšana - barošana, kopšana un socializēšana - izmaksā vidēji 2 eiro. Lai glābtu savainotos, izārstētu slimos un sterilizētu dzīvniekus, ir nepieciešami vidēji 30 eiro katram no 100 mēnesī uzņemtajiem dzīvniekiem.
Kur un kā ziedot?
Projektam "Izdari sirds darbu!"  iespējams ziedot:
               • portālā Ziedot.lv• zvanot uz ziedojumu tālruni 90006083 (1 zvans=1,42eiro)
               • Ieskaties arī mūsu draugu "Mājas mīlulis" interneta vietnē no jebkuras vietas pasaulē. Katra mēneša 15. datumā                    tavs izvēlētais ziedojums tiks nogādāts Līču patversmes iemītniekiem, par ko viņi būs neizsakāmi priecīgi.
Kā vēl var palīdzēt?
Atbraucot ciemos un izvedot pastaigā suni vai parotaļājoties ar kaķi. Priecāsimies arī par kādu ciemakukuli:
               • barību: konserviem suņiem un kaķiem, kvalitatīvu sauso barību mazuļiem vai senioriem, kā arī kārumiem sauso                    kaltējumu veidā;
               • jaunu vai lietotu pastaigu pavadu un kakla siksnu;
               • sausu malku vai briketēm, lai iekštelpu astaiņiem aukstā laikā nesaltu ķepas;
               • segām, palagiem un dvieļiem guļvietām;• sausiem salmiem āra dzīvnieku mājvietām;
               • makulatūru (avīzēm, kartonu, žurnāliem, bukletiem) - katra mūsu kopīgi savāktā tonna nozīmē 42 eiro                                   patversmes dzīvnieku atbalstam.
Vislielākais atbalsts
Vislaimīgākās dienas Ulubelē ir, kad kāds Cilvēks, atbildīgi izvērtējot, ir pieņēmis lēmumu adoptēt šejienes iemītnieku – dāvājot dzīvniekam savu sabiedrību un jaunas mājas. Jaunais draugs sniedz pretī savu ķepu un sirdi, piepildot ikdienu ar sirsnību un mīlestību.
Ilgtermiņa problēmas risinājums – čipēšana
Ulubele aktīvi sadarbojas ar valsts un pašvaldības institūcijām un citām dzīvnieku aizsardzības organizācijām, lai valstī tiktu noteikta stingra kārtība bezatbildīgo saimnieku sodīšanai. Mēs iestājamies par obligātu valsts programmu dzīvnieku čipēšanai un datu saglabāšanai valsts reģistrā (LDC), lai neviens vairs nevarētu vieglprātīgi paņemt un anonīmi pamest dzīvniekus.
Palīdzi atrast mājas noklīdušiem dzīvniekiem
Savukārt, ja tavs mīlulis pazudis, viena no pirmajām vietām, ar kuru sākt meklēšanu, ir dzīvnieku patversme. Izveidojot bezmaksas portālu www.dzivniekupolicija.lv, Ulubele ir panākusi, ka mājās pie īstajiem saimniekiem atgriežas arvien vairāk nejauši noklīdušo dzīvnieku. Taču līdz pilnīgi pozitīvam rezultātam vēl tālu, tāpēc būsim pateicīgi par brīvprātīgo iesaistīšanos sludinājumu lapiņu drukāšanā un izlīmēšanā dzīvnieka atrašanas vietas tuvumā. Sludinājums ērti izdrukājams no Dzīvnieku policijas portāla vai arī paņemams patversmē Līčos.
Uz tikšanos dzīvnieku patversmē Līčos!
Tuvāka informācija: www.ulubele.org,tel. 20203333;
e pasts: ulubele@ulubele.orgPateicībā par jūsu sirdsdarbu, Ulubeles komanda

The Project is placed online on: 01.01.2015

Projekts noslēgts 31.12.2015

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

It's also possible to make a donation by calling to the charity phone number 90006083*.

* Call charges 1.42 euros, including Lattelecom service charge per call 12.1%. If you can not donate calling from mobile phones, please contact your operator to find out whether your selected tariff allows you to make calls to phones charity. Unfortunately, the prepaid card users are not able to donate to charities by calling the phone.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Darinai Ivanovai

Palīdzība Nikolajam Omeļjanam

Palīdzība Mārītei Mediņai – Buknei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 827 263.09 €