Follow us Today has already donated 7,905.70 €

Do a heart job! 2016

Report 01.10.2016

Oktobris
Dzīvnieku patversmē Ulubele Līčos oktobrī uzņemti: 39 kaķi un 77 suņi. No Līčiem mājās vai pie jauniem saimniekiem oktobrī devušies: 33 kaķi un 60 suņi.

Katru dienu Ulubelē dzīvnieku patversmē Līčos tiek palīdzēts vidēji 350 dzīvniekiem, sniedzot patvērumu, aprūpi, pārtiku, un medicīnisko aprūpi, ja tāda nepieciešama. Viena diena Ulubelē vienam dzīvniekam izmaksā EUR 2.00, dzīvniekam-senioram (vecākam par 8 gadiem) – EUR 3.00 dienā. Ik dienas Ulubeles 350 kaķi un suņi apēd kopumā aptuveni 100 kilogramus sausās barības.

Ziedot.lv projekta “Izdari sirds darbu” oktobra ziedojumi – EUR 688.54 iztērēti veterināro preču iegādei un veterinārmedicīnas pakalpojumu ap maksai.

Biedrības “Dzīvnieku pansija Ulubele” stends Izstāžu komplekss Rāmava.
No 2016. gada 6.-9. oktobrim Izstāžu kompleksā “Rāmava” norisinājās gada lielākā un nozīmīgākā lauksaimniecības, mežizstrādes, vides veidošanas un labiekārtošanas izstāde Latvijā “Lauksaimniecības Tehnika 2016”, kura divdesmit piekto reizi pulcēja nozaru pārstāvjus, uzsākot jaunu cēlienu rudens darba sezonai. Izstāde pulcēja vairāk kā 240 dalībnieku un 9.5 tūkstoši apmeklētāju, nozares speciālistu un ar nozari saistītu cilvēku, iegūstot jaunas idejas ikdienas darbam un citus praktiskus risinājumus. Jau par tradīciju kļuvusi arī Ulubeles piedalīšanās varenajā izstādē. Esot starp nopietniem un strādīgiem ļaudīm Ulubeles stendā dalījāmies ar savu pieredzi un darbu dzīvnieku patversmē. Ulubeles stendā, kā allaž bija bariņš ar brīvprātīgajiem palīgiem, kuri aktīvi dalījās ar savu pieredzi patversmes darbā, nenogurstoši informēja par nelaimē nonākušiem astaiņiem un palīdzības iespējām patversmes iemītniekiem.

http://www.ulubele.org/lv/home/ulubele-ludzinas-kakisa-dzirnavinas-atklasanas-svetkos/

Ulubele viesojās ludziņas "Kaķīša dzirnaviņas" atklāšanā
27. oktobrī Ulubelei bija iespēja ciemoties grāmatnīcā "Jumava", kur notika bērnu ludziņas "Kaķīša dzirnaviņas", kas tapusi pēc K. Skalbes pasakas motīviem, atklāšanas svētki!
Atklāšanas pasākumā par "Kaķīša dzirnaviņām" stāstīja lugas autore Daina Strelēvica, kā arī par godu ludziņai tapušās Valda Zilvera dziesmas dziedāja bērnu vokālais ansamblis "Podziņas" Skaidrītes Daugules vadībā. Savukārt Ulubele uz pasākumu devās ar diviem mīļiem minkām un stāstīja Ulubele minku stāstus, kā arī bērniem sniedza iespēju līdzpaņemtās minkas kārtīgi samīļot.

http://www.ulubele.org/lv/home/ramavas-rudens-25starptautiska-izstade/

Oktobrī notikušas 13 instruktāžas ar mērķi izglītot potenciālos brīvprātīgos palīgus par palīdzību patversmei suņu staidzināšanā, dzīvnieku aprūpē un dzīvnieku labturību kopumā.
Ulubelē kā brīvprātīgie palīgi viesojās  Rīgas 22.vidusskolas 6.a klase, bērnudārzs ''Vita'' (7-15 bērni), Smiltenes tehnikums (30 cilvēki), Mālpils novada vidusskola 4. klase (22 bērni), pamatskola ''Rīdze'' (15 cilvēki), Ogres tehnikums (19 cilvēki), Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums (20 cilvēki), Smiltenes jauniešu dome (17 jaunieši), Ropažu novada multifunkcionālie centri, Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes (20 cilvēki), Siguldas valsts ģimnāzija, Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas 2.D un K1 kursi, Rīgas 80. vidusskola, kā arī uzņēmumi “Solvay Group”, Baltic international Bank, SIA "DYNINNO", Atea Global Services.

Sirsnīgs paldies ikvienam un visiem, kuri caur portālu Ziedot.lv atbalsta 350 Ulubeles dzīvniekus un viņu pagaidu mājas mūsu patversmē!
Uz tikšanos Ulubelē!
Ulubeles komanda

Citas atskaites:

Other topical projects

#Neklusē!

Palīdzība Reinim Kosītim

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Help POGA grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

897 518.69 €