Follow us Today has already donated 73.93 €

Dāvāsim sapni!

Paldies par jūsu ziedojumiem! Pateicoties līdzcilvēku atsaucībai un labajām sirdīm, tiks sniegts atbalsts un palīdzība nedziedināmi slimiem bērniem.

Par projektu:
Slimība un nāve ir tās tēmas, par ko cilvēki runā nelabprāt un cenšas izvairīties par to pat domāt. Ir tik grūti zaudēt sev tuvu cilvēku, bet vēl smagāk - būt blakus bērnam, kurš ilgstoši ir smagi slims.

Taču aiz ikdienas raizēm katram no šiem bērniem ir savi mazie un lielie sapņi. Tāpat kā ikvienam no mums. To īstenošanai piemīt emocionāli īpašs, netverams spēks. Piepildīt sapņus – iemesls, kādēļ radies „Dāvāsim sapni!”! Jo, kas gan vēl vairāk spēj sasildīt sirdis kā patiess prieks bērnu acīs!

Labdarības akcija tiek rīkota jau ceturto reizi. Iepriekšējos gadus ir piepildīti 30 smagi un nedziedināmi slimu bērnu sapņi, par kuriem mēs, pieaugušie, nespējām pat iedomāties, un izprast, cik daudz tas viņiem nozīmē. Tas sniedz emocionālu atbalstu ne tikai bērniem, bet arī viņu ģimenēm.
Arī šogad tiek turpināti iesāktie labie darbi, lai piepildītu smagi slimu bērnu vēlmes. Kādam tas ir sapnis par mīļu zvēriņu, jaunu datoru, kādam – Disnejlendā pabūt kopā ar mīļākajiem pasaku tēliem, vēl kādam – pabūt prom no ikdienas rūpēm un izbaudīt kopīgu atpūtu ar mammu un tēti. Ikvienam no mums ir savi sapņi, taču atšķirībā no šiem bērniem, mums ir daudz laika un iespējas tos īstenot, tādēļ...

Palīdzēsim piepildīt kāda bērna sapni!

 

 

Ko sasniegsim ar šo projektu:
Par jūsu saziedotajiem līdzekļiem šogad piepildīsim 15 smagi slimu bērnu sapņus. Tik jauni, bet jau saskārušies ar nopietnām onkoloģiskām slimībām. Daļai ik dienas jāuzturas slimnīcā, tādēļ viņu vēlmes ir saistītas ar brīvā laika pavadīšanu atbilstoši iespējām. Tā piemēram, Kristapa (13), Jura (17) un Samantas (11) sapnis ir portatīvais dators, kas ikdienā ļaus saņemt uzmundrinošas vēstules no draugiem. Pūkains rotaļbiedrs – cukur-oposums – ir Ērikas (10) sapnītis. Desmitgadīgā Emīlija ļoti vēlas apmeklēt mūzikas nodarbības.
Princešu sapnis ir par savu pasaku valstību un kādēļ gan, lai tas nebūtu ceļojums uz Disnejlendu? Divgadīgā Alise, Angelina (4) un Evelīna (4) tur varētu satikt savus iemīļotos pasaku varoņus.
Dmitrija un Undīnes sapnīši tiktu piepildīti, sagādājot bērnu attīstības spēli – datoriņu. Beāta labprāt laiku kavētu klausoties pasakas DVD. Savukārt Katrīnu (8 mēneši) iepriecinātu atpūta kopā ar savu ģimeni, bet divgadīgais Maksims ir par laika pavadīšanu svaigā gaisā un sportiskām aktivitātēm savā rotaļu laukumiņā ar slidkalniņu.

Par „Dāvāsim sapni!” laikā saziedotajiem līdzekļiem dāvāsim arī 15 bērniem un viņu ģimenēm jaukus atpūtas brīžus kopīgā nometnē. Nometnes īstenošanai nepieciešami 10 000 LVL.
Tāpat ceram sniegt vismaz 15 000 LVL lielu finansiālu atbalstu Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai, kam nepieciešami līdzekļi gan specifiskas medicīnas aparatūras iegādei, gan savu mērķu īstenošanai, kas saistīti ar bērnu paliatīvās aprūpes nodrošināšanu ģimenēm visā Latvijā.
Šobrīd Bērnu paliatīvās aprūpes profesionāļu komandā aktīvi darbojas 10 speciālisti, kas nav pietiekami, lai nodrošinātu kvalitatīvu paliatīvo aprūpi visām ģimenēm Latvijā, kam tas būtu nepieciešams. Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai ir arī vairākas citas ieceres un mērķi, tikai to realizēšanai šobrīd pietrūkst finansiālo resursu.

Projekta iniciatori un īstenotāji: Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība, Šveices farmācijas kompānija Mepha,TV3

Informāciju par akciju „Dāvāsim sapni!” un tās norisi varat gūt arī interneta mājas lapā www.davasapni.lv 

Projekta draugi: Ziedot.lv, Draugiem.lv, Diena, Diena.lv, LETA
Komunikāciju aģentūra / Edelman Affiliate


Projekts ievietots portālā: 03.11.2008, pēdējās izmaiņas 05.02.2009

The Project is placed online on: 20.11.2014

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Draugu stipendija

Baltais fonds

Palīdzība Matīsam Līmanim

Bērnu un jauniešu nometnes

Uzzināt vairāk

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

812 360.53 €