Follow us Today has already donated 162.00 €

Atkārtota palīdzība Tatjanai Kirhenšteinei

Ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo no 1. marta Tatjanai nepieciešamos medikamentus kompensēs valsts. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! 

Rīdziniecei Tatjanai ir 66 gadi. Tatjana visu mūžu strādājusi par finansisti – ekonomisti, kā arī par grāmatvedi vienā no lielākajiem vieglās rūpniecības uzņēmumiem. Tatjana ir gaišs un pozitīvs cilvēks ar brīnišķīgu humora izjūtu, lielām darba spējām un enerģiju. Līdz šim viņa vienmēr ir palīdzējusi visiem, kuriem palīdzība un atbalsts ir bijis nepieciešams. Taču šobrīd palīdzība ir vajadzīga viņai pašai.

Īsi pirms aiziešanas pensijā, 61 gadu vecumā, Tatjanai pasliktinājās redze kreisajā acī. Tika veiktas pārbaudes, kurās speciālisti konstatēja onkoloģisku saslimšanu - acs melanomu trešajā stadijā. Nekavējoties tika veikta acs operācija, kurā acs tika neatgriezeniski zaudēta. Turpmāk, pēc ārsta norādījuma, Tatjana regulāri pārbaudīja visus iekšējos orgānus divas reizes gadā, kā arī nodeva nepieciešamās analīzes.

Tomēr, pēc četriem gadiem, veicot kārtējās pārbaudes, šajā pavasarī datortomogrāfija uzrādīja aknās melanomas metastāzes. Tika veikta arī biopsija, kas diagnozi apstiprināja. Ārstu konsīlija lēmumā tika nozīmēts imūnterapijas kurss ar zālēm Keytruda (Pembrolizumab). Lai arī šīs zālēs ir daļēji valsts kompensētas, ik pēc 3 nedēļām Tatjanai ir nepieciešams pašai maksāt  4332.36 eiro. Zāles pirmajai devai Tatjana iegādājās ar ģimenes atbalstu, taču kopumā gadu ilgam kursam nepieciešami kopā 73 650.12 eiro. Pagājušajā gadā saziedoti 14952.73 eiro, atlikušajiem 8 kursiem trūkst 34658.88 eiro. 

Tatjanai visu mūžu ģimene ir vissvarīgākā vērtība, ir izaudzināti divi brīnišķīgi, izglītoti dēli, kuri visu šo slimības gadu laikā ļoti rūpējas par Tatjanu un dara visu iespējamo viņas labā.  Bet, diemžēl, tik lielus naudas līdzekļus ģimene saviem spēkiem nespēj nodrošināt.

Arī, šobrīd, neskatoties uz visām grūtībām, viņa, viennozīmīgi, ir gatava cīnīties ar ļauno slimību un uzvarēt to. Viņa joprojām veic visus saimniecības darbus mājās, regulāri dodas garās vismaz 6 -7 kilometrus garās pastaigās. Tatjana ļoti grib dzīvot, sekot līdzi un atbalstīt visas pozitīvās pārmaiņas Latvijā, sagaidīt mazbērnus un redzēt tos izaugam.

Palīdzēsim Tatjanai!

The Project is placed online on: 01.01.2020

Project completed 29.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support for Ukrainian refugees

For Oncology Patients

For Mothers of Seriously Ill Children

Power generators for Ukraine 2022

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

412 000.35 €