Follow us Today has already donated 490.00 €

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam 2021

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste šajā gadā ir noslēgta. 2022. gadā ziedojumu piesaiste turpinās šeit https://www.ziedot.lv/palidziba-janim-trupam-4155

Pateicoties līdzcilvēku nesavtīgajam atbalstam, 33 gadus vecais Jānis ir atguvis cerību uz atveseļošanos! Viss notika pēkšņi un negaidīti, kad vasaras sākumā dzīvespriecīgais un aktīvais jaunais cilvēks, sajuta nespēku un tirpšanu labajā rokā un kājā. Slimnīcā Jānim nekavējoties veica izmeklējumus, kas atklāja audzēju galvā - anaplastisku astrocitomu. Audzēju izoperēja un Jāni izrakstīja mājās ģimenes un paliatīvās aprūpes ārsta uzraudzībā, Jāņa smagā stāvokļa dēļ nekādu ārstēšanu nepiedāvājot.

Jānis ir nesen precējies, ģimenē aug dažus mēnešu vecs mazulītis. Ģimene nespēja samierināties un nebija gatavi padoties ārstu lēmumam. Pateicoties sievas Santas neatlaidībai, ģimenes un līdzcilvēku atbalstam, jūlija beigās Jānim bija iespēja doties uz Hallwang klīniku Vācijā, kur viņa tika veikti papildus izmeklējumi un ārstniecība, kādu Latvijā viņam nebija iespēju saņemt.

Šobrīd Jānis jau jūtas daudz labāk, mācās no jauna runāt un staigāt. Taču ārstniecība ir jāturpina.

13. septembrī Jānim jādodas uz klīniku Vācijā, kur viņam turpinās uzsākto terapiju, kas Latvijā nav iespējama. Šoreiz vizīte izmaksās mazāk kā iepriekšējās - 5267,45 eiro, jo daļu medikamentus izdevīgāk ir iegādāties Latvijā.  Vienas no zālēm, ko Jānim rekomendēja Vācijā, apmaksā valsts, bet divi medikamenti – Avastin un Opdivo jāpērk pašam. Avastin vienas reizes deva izmaksā 1500 eiro, bet Opdivo – 2700 eiro. Diviem šo zālu kursiem kopā nepieciešami  8400 eiro, bet kopā ar ārstēšanos Vācijas klīnikā šajā posmā nepieciešami 13667,45 eiro. No iepriekš saziedotajiem līdzekļiem šobrīd atlikumā vēl ir 1295,59 eiro, tādējādi nepieciešami vēl 12371,86 eiro.

Nākamā vizīte Vācijas klīnikā plānota 4.oktobrī un tai nepieciešami 6415,19 eiro.

Decembra sākumā Jānis dosies uz Vācijas klīniku, aktuālais rēķins 6893,14 eiro.

Šobrīd ir sastādīta zāļu lietošanas shēma tuvākajiem 6 mēnešiem, kas nosaka, ka ik pēc 15 dienām nepieciešams Avastin, kas katru reizi  izmaksā 1469.44 eiro un Opdivo, kas ik reizi izmaksā 2988 eiro, bet sešiem mēnešiem kopā -  53 489,28 eiro. 

Šādu līdzekļu ģimenei nav, viņi lūdz palīdzību Jāņa ārstniecības turpināšanai. Paši sedz ceļa izdevumus uz Vācijas klīniku un Jāņa rehabilitāciju Latvijā.

Palīdzēsim Jānim!

The Project is placed online on: 02.09.2021

Project completed 31.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

A SIP OF POWER, LIFE AND RESISTANCE FOR UKRAINE!

Palīdzība Lienei Romanovskai

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Twitter convoy for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 756 691.68 €