Follow us Today has already donated 1,481.00 €

Atkārtota palīdzība Ingvildai Valainei

Ingvildas tuvinieki saka lielu paldies ikvienam ziedotājam par atbalstu viņas pēdējā cīņā ar vēzi. Diemžēl 13.septembrī Ingvilda devās mūžībā. 

Ingvildai ir 58 gadi un jau 11 gadus viņa sadzīvo ar diagnozi - vēzis. Viņa dzīvo Rīgā. 

“Mana dzīve apmeta kūleni, šoks, izmisums. Pēc operācijas bija jāmācas sevi pieņemt tādu, kāda biju. Tad sekoja apstarošana, hormonu zāles, tas bija smagi. Pēc 5 gadiem slimība atgriezās ar metastāzēm ribā, tā tika izoperēta. Tomēr tas nepalīdzēja, metastāzes turpināja attīstīties mugurkaulā, ribās, plaušās, aknās. Pēdējos 4 gadus nav bijusi diena, kas būtu pagājusi bez sāpēm. Katru mēnesi slimnīcā saņemu zāles kaulu stiprināšanai,“ stāsta Ingvilda.

Ingvilda izaudzinājusi divus dēlus, viņai ir maģistra grāds ekonomikā, viņa strādājusi par ekonomisti, grāmatvedi, biroja vadītāju. Ingvilda vienmēr paticis aktīvs dzīvesveids, ceļošana, aerobika, dārza darbi, ļoti patīk dzīvnieki, sevišķi ģimenes mīlulis rudais runcis Miks, kas tika paņemts no patversmes, kuram šogad pievienojās pelēkais runčuks Zigmunds, ko maijā dārzā dzemdēja pieklīdusi kaķenīte.

Viņas sirdslieta ir dziedāšana. Ingvilda dzied kopš 3 gadu vecuma, viņa beigusi arī mūzikas skolu. Kopš 1979. gada viņa piedalījusies visos Latviešu Dziesmu un deju svētkos. Neskatoties uz slimību viņa joprojām dzied korī Salve. "Mūzika ļoti palīdz dzīvot," saka Ingvilda. Viņa ir laimīga, ka neskatoties uz slimības saasinājumu, viņa varēja dziedāt Latvijas simtgades Dziesmu svētkos.

Pēdējā laikā Ingvildai izmēģināti dažādi medikamenti, taču uzlabojumi mijas ar stāvokļa pasliktināšanos. Metastāze šajā pavasarī tika atklāta arī galvā. Šobrīd ārstu konsīlijs ir atgriezies pie iepriekš  lietotā medikamenta - Afinitor, ko diemžēl valsts neapmaksā. Ingvildai nepieciešami 3 šī medikamenta iepakojumi par kopējo summu 3702 eiro. Lai arī ir grūti, Ingvilda priecājas par katru nodzīvoto dienu un uzskata, ka šis medikaments ir viņas glābiņš. Tādēļ viņa lūdz līdzcilcvēku palīdzību ši medikamanta iegādei arī turpmāk. 

“Ir grūti, ir ļoti grūti, bet dzīvotgriba laikam ir stiprāka par visu. Šogad esmu kļuvusi par vecmāmiņu burvīgam mazdēliņam. Ļoti gribētos redzēt mazdēliņu paaugamies. Paldies jau iepriekš visiem mīļajiem cilvēkiem, kas palīdz man turpināt dzīvot, līdz asarām paldies!“ stāsta Ingvilda un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Ingvildai!

The Project is placed online on: 21.06.2019

Projekts noslēgts 13.09.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Grāmatu starts

Stiprini Stipros!

Draugu stipendija 2020

Doctor POGA

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

727 796.62 €