Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Atkārtota palīdzība Gunai Melkinai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, Gunai nomainīta terapija. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti citai viņai nepieciešamai ārstniecībai. 

Gunai no Jēkabpils ir 63 gadi. Gunai ir vīrs un divas meitas. Gunas ģimene savā lauku īpašumā izveidojusi zemnieku saimniecību, apstrādā zemi, kopj zirgus. Viņai patīk ceļot, apmeklēt koncertus un teātri, taču šobrīd to visu viņai atņem slimība.

Pirms 17 gadiem Gunai tika atklāts krūts vēzis. Toreiz sajūtas un stress bija neaprakstāms, jo vēl bija jāizaudzina 12 gadīgā meitiņa, taču tas arī visdrīzāk deva spēku uzveikt slimību. Diemžēl pirms 3 gadiem slimība atgriezās. Guna atkal piedzīvoja ķīmijterapiju un operāciju. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Trodelvy, kuru valsts nekompensē. Nacionālais veselības dienests individuālu kompensāciju arī ir atteicis. Viena mēneša deva maksā 6881,34 eiro. Pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem Guna jau pusgadu ārstējas ar šiem medikamentiem, bet šogad nepeiciešamas vēl 3 devas. No pērn saziedotajiem līdzekļiem atlikumā ir vēl 3443,97 eiro, šobrīd trūkst vēl 17 200,05 eiro. Gunai un viņas ģimenei nav līdzekļu, lai nodrošinātu tik ļoti nepieciešamās zāles. Palīdzēsim!

The Project is placed online on: 04.01.2024

Project completed 09.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Stand With Ukraine

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Palīdzība Reinim Ķerim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €