Follow us Today has already donated 192.00 €

Atkārtota palīdzība Elitai Puķītei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo saņemtā terapija ir palīdzējusi un šobrīd šīs zāles vairs nav nepieciešamas! 

Elitai no Rīgas ir 59 gadi. Izaudzināti divi dēli, sagaidīti trīs mazbērni. Elita šobrīd dzīvo ar vīru un mammu. Elita strādā tiesā par konsultantu, viņai patīk pastaigas dabā un ceļojumi, viņa ļoti mīl ziedus.

Jau vairāk kā 8 gadus Elita cīnās ar ļaundabīgu olnīcu audzēju. Viņa pārcietusi vairākas operācijas un ķīmijterapiju. Tomēr audzējs turpina attīstīties. Lai noteiktu zāles, kuras Elitas gadījumā varētu vislabāk palīdzēt, tika veikts vēža gēnu tests. Tas uzrādīja labus rezultātus ārstniecībai ar imūnterapiju Pembrolizumab. Elitas diagnozei šis medikaments nav valsts apmaksāts, tādēļ ik pēc trīs nedēļām viņai nepieciešami 3860 eiro. Nepilniem 4 kursiem saziedots pērn, šogad vajadzīgi līdzekļi vēl 2 devām 7 720 eiro apmērā. Elitai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. “Emocionāli patreiz esmu ļoti saskumusi, ar fiziskajām sāpēm gan pēc operācijām, gan to radītajām komplikācijām varu sadzīvot, tikai lielas bažas par tālāko ārstēšanu, “atzīst Elita un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Elitai!

The Project is placed online on: 15.01.2023

Project completed 21.03.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Help Türkiye!

Make a Child's Dream Come True!

For Families in Poverty

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 363 378.67 €