Follow us Today has already donated 3,172.00 €

Atkārtota palīdzība Deividam Grisenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepeiciešamā summa ir saziedota.

Deividam ir 24 gadi, viņš ar sievu un 3 gadus veco meitiņu dzīvo Talsu novada Stendē. Deividam kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, viņš nespēj pats staigāt, pārvietojas ratiņkrēslā. 

Pērn oktobrī Deivids saņēma valsts apmaksātu ratiņkrēslu. Laika gaitā atklājās, ka ratiņkrēsls viņam nav īsti piemērots. Tas ir smags, un reiz pat Deivids no tā izkrita. Samainīt to vairs nav iespējams, jo maiņas termiņš ir beidzies. Deividam ļoti labi derēja iepriekš lietotais ratiņkrēls, taču viņš uzzināja, ka to vairs neražos. Deivids atradis firmu, kurai atlikumā vēl ir pieejams pēdējais eksemplārs, kas tika lietots demo vajadzībām un tādēļ šobrīd tas iegādājams par 377 eiro. Deividam šādu līdzekļu nav, tādēļ viņs lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Deividam!

The Project is placed online on: 10.09.2020

Projekts noslēgts 16.09.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help POGA grow!

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Mummy, I love you!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

72 850.21 €