Follow us Today has already donated 355.00 €

Ukrainas māja Latvijā

Ukrainas māja Latvijā ir kopienu centrs ukraiņu kara bēgļiem Latvijā. Tā ir īpaša vieta, kur radīt māju sajūtu tiem ukraiņu kara bēgļiem, kuriem nav iespējas atgriezties dzimtenē. Tas ir kultūras un mākslas centrs, kur saglabāt savas tautas vērtības un dziedēt dvēseli. Kā arī sociālais centrs, kur saņemt palīdzību šeit un tagad. Glabājot ukraiņu tautas vērtības un valodu, tiks dota iespēja mācīties latviešu valodu.

Ukrainas mājā Latvijā būs:

1. Medicīniskā, sociālā un izglītības palīdzība ukraiņu bēgļiem.

2. "Garīgā veselība" - visaptveroša pieeja, kas vērsta uz emocionālu atbalstu, kas saistīta ar speciālistu darbu psiholoģijas jomā (psihologs, mākslas terapija un citas terapeitiskās jomas)

3. "Mākslas laboratorija" - aktiermākslas nodarbības.

4. "Mūzikas darbnīca" - banduras spēles apguve un nodarbības pie vokālā skolotāja.

5. MĀKSLA - dažādas meistarklases, izglītojošas un izglītojošas nodarbības

Ukrainas māja Latvijā tiek veidota ar Ukrainas vēstniecības Latvijā atbalstu, lai ukraiņu diasporai, kura augstu vērtē savu izcelsmi un lepojas ar to būtu kopienas centrs. Aicinām atbalstīt Ukrainas mājas Latvijā darbību ar savu ziedojumu.

The Project is placed online on: 24.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Current subprojects:

Charity run ''United To Help''

Donated 75.00 €

Atbalsts Ukrainas mediķiem

Drons 148.artilērijas brigādei

Out of 2 697.00 € donated 1 027.97 €

Palīdzība Ukrainas 148.artilērijas brigādei

Total: 0.00

Name, Surname
E-mail


Other topical projects

Palīdzība Vijai Auzānei

For Children With Autism

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

For Oncology Patients

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 233.54 €