Follow us Today has already donated 858.00 €

Atkārtota palīdzība Annai Āboliņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa saziedota! 

Anna ir 30 gadus jauna rīdziniece - dzīvespriecīga, gaiša, ar stipru gribasspēku, ticību un vēlmi dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Annai nācies iet cauri smagiem pārbaudījiem, taču tie viņu nav salauzuši. 7 gadu vecumā Annai attīstījās smaga skolioze, praktiski izliecot mugurkaulu pusmēness formā. Annas ikdienas dzīve pāris mēnešos apgriezās kājām gaisā – viņa strauji sāka zaudēt spēju just un kustināt savas kājas, meitene varēja pārvietoties tikai ar ratiņkrēsla palīdzību. Kad Annai bija 12 gadu, ārsti nozīmēja mugurkaula skoliozes operāciju. Taču pirms operācijas izmeklējumos atklājās šokējošākais - muguras smadzeņu audzējs. Latvijā šādas saslimšanas ārstēšanā pieredzes nebija, tāpēc ģimene meklēja iespējas veikt operāciju Vācijā. Operācijas rezultāti bija ļoti iepriecinoši – Anna jau pavisam drīz atkal sajuta savas kājas un pēc intensīvas rehabilitācijas atsāka staigāt. Neskatoties uz mājas apmācību, viņa pabeidza skolu un pēc vidusskolas iestājās universitātē, kura apguva ekonomiku un uzņēmējdarbību. Šķita, ka viņa uzveikusi smago cīņu ar sarežģīto slimību un var dzīvot un piepildīt savus sapņus. 

Tomēr pirms trīs gadiem tika atklāts, ka cistas mugurkaula rajonā, nospiežot nervus, lēnām sāka dzēst sajūtas kājās. Ar ziedotāju atbalstu tika veikta atkārtota operācija klīnikā Vācijā, kur Annu operēja pirms 14 gadiem. Pēc operācijas sākās smagākais ceļa posms – intensīva rehabilitācija, lai uzlabotu spēku kājās un atgrieztu spēju staigāt. Šajā laikā nav pagājusi diena, kad Anna nestrādātu ar sevi un mājas apstākļos vai speciālistu uzraudzībā nedarītu visu rekomendēto, lai sajūtas un muskuļu spēks kājās atgrieztos. Fiziskais darbs ir rezultējies uzlabojumos, un Anna garākas distances pārvietojas ar rollatoru.

Anna ir motivēta turpināt rehabilitāciju un izmantot iespējas kļūt fiziski aktīvākai, spēcīgākai un patstāvīgākai, taču tam nepieciešams līdzcilvēku finansiāls atbalsts. Papildus ikdienas nodarbībām, lai turpinātu stiprināt kājas un ķermeni, nepieciešami intensīvie kursi 3 nedēļu garumā divas reizes gadā, kurus Anna iziet rehabilitācijas centrā “Poga”. Šo rehabilitāciju kursu izmaksas gadam ir 2420 eiro.

Palīdzēsim Annai sasniegt jaunas virsotnes un nostāties stabili uz savām kājām! Tikai kopā mums tas izdosies!

 

The Project is placed online on: 07.04.2022

Project completed 20.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For mums with special children

Palīdzība Kristīnei Ezeriņai

Labas Ziņas*

Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 644 336.05 €