Follow us Today has already donated 4,366.00 €

Atkārtota palīdzība Andrejam Guļajevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Andrejam ir 55 gadi, viņš ir advokāts, gādīgs vīrs un mīlošs tēvs meitai, kura ir studente. Brīvo laiku un svētkus Andrejs pavada ģimenes lokā. Taču šobrīd Andrejam vajadzīgs gan ģimenes, gan draugu un līdzcilvēku atbalsts! 

Pērnā gada rudenī ar sūdzībām par sāpēm Andrejs vērsās pie mediķiem, un pēc izmeklējuma tika konstatēta negaidīta un briesmīga diagnoze - kuņģa vēzis 4. stadijā. Ārsti ir veikuši izmeklējumus un atraduši zāles Opdivo, kas šajā gadījumā varētu palīdzēt un pagarināt Andreja dzīvi. Valsts par medikamentiem Andreja diagnozes gadījumā nemaksā. Andrejs vērsies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, lai saņemtu medikamentu individuālu kompensāciju, bet viņam to atteica.

Terapija pielietojot Opdivo jau uzrādīja labu šo zāļu panesamību un kopējo pozitīvo tendenci. Saskaņā ar ārstu rekomendācijām un aprēķiniem Opdivo lietošana Andrejam ir jāturpina vismaz gada garumā. Pērn ar līdzcilvēku palīdzību tika saziedot līdzekļi vairāk kā 6 zāļu devām, bet terapija jāturtpina. Ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 2760,80 eiro zāļu iegādei, un gadu ilgai terapijai vajadzīgi vēl 54 436,30 eiro nepilnām 20 zāļu devām. Diemžēl Andreja ģimenei tādu līdzekļu nav, tāpēc Andrejs un viņa ģimene cer uz cilvēku līdzjūtību un palīdzību šajā grūtajā cīņā!
Palīdzēsim Andrejam!

The Project is placed online on: 22.01.2023

Project completed 31.12.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Kara bēgļu atbalstam

Dental Treatment for People with Special Needs

Drones for Ukraine!

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 488 982.95 €