Follow us Today has already donated 10.00 €

Atkārtota palīdzība Aleksandram Kuzminskim

Sirsnīgs paldies ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta sakarā ar terapijas maiņu. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti aprūpei un ārstniecībai. 

Aleksandram no Krāslavas novada Indras pagasta ir 53 gadi. 30 gadu laulībā ar sievu izaudzināts dēls, iekopta piemājas saimniecība. Aleksandra sieva Anžela ir Indras Tautas nama vadītāja, bet Aleksandrs tur pēdējos gados atbildējis par saimnieciskajiem darbiem, remontu un teritorijas uzkopšanu, palīdzējis daudzu pasākumu organizēšanā. Aleksandrs ir izpalīdzīgs un atsaucīgs cilvēks, taču šobrīd palīdzība ir nepieciešama viņam pašam.

Aleksandra dzīve ne reizi vien ir apmetusi pamatīgu kūleni. Dienestā padomju armijā viņš bija spiests doties karot uz Afganistānu, vēlāk neilgi pēc dēla piedzimšanas Aleksandram atklāja limfātiskās sistēmas vēzi - Hodžina limfomu, kuru pēc staru un ķīmijterapijas izdevās uzveikt. Tad nāca nākamā nelaime – motocikla avārija, pēc kurā gūtajām traumām Aleksandram nācās mācīties no jauna staigāt. Taču Aleksandrs ir cīnītājs, vienmēr spējis pēc kritieniem piecelties. Taču nesen ir nācis jauns likteņa trieciens.

Pirms 3 gadiem Aleksandrs arvien biežāk sāka sūdzēties nespēku un nogurumu, apgrūtinātu elpošanu, rentgens neko sliktu neuzrādīja, turpinājās izmeklējumi, līdz atklājās plaušu vēzis. Aleksandrs pārcietis jau divas operācijas un vairākus ķīmijterapijas kursus. Diemžēl slimība turpina progresēt. Ārsts nozīmējis medikamentu Tecentriq, ko valsts neapmaksā. Pateicoties radu un vietējo iedzīvotāju atbalstam, Aleksandram izdevās saņemt jau vairākas šo zāļu devas. Šobrīd nepieciešami līdzekļi vēl 2 devas, kas kopā maksā 10 684,64 eiro.  Šīs zāles ir vienīgās, kas šobrīd viņam var palīdzēt. Palīdzēsim Aleksandram!

The Project is placed online on: 14.11.2022

Project completed 13.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Valdai Tračumai

For Oncology Patients

10 FOX for Ukraine

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 848.35 €