Follow us Today has already donated 3,032.00 €

Atbalsts Žanim Leitānam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Žanim nepieciešamā summa saziedota.

Žanim ir setiņi gadiņi, viņam ir autisms un iedzimta hemolītiska anēmija. Zēns apmeklē specializēto bērnudārzu, bet pats nespēj ēst un dzert patstāvīgi, nespēj pats saģērbties. Žanim ir pazeminātas uzmanības noturības un koncentrēšanās spējas. Ir aizkavēta valodas attīstība, gan valodas sapratne, gan ekspresīvā valoda. Zēns nerunā, savas vēlmes izsaka ņemot mammu pie rokas un velkot klāt pie vēlamā priekšmeta. Ja kaut ko nevēlas darīt sāk skaļi bļaut. 

Zēnam ļoti patīk ūdens, patīk spēlēties ar ūdens strūklu. Savas emocijas zēns nespēj izteikt ar vārdiem, tādēļ to dara, kliedzot un kožot sev rokās. Māmiņai ir sāpīgi uz to noskatīties, un viņa no sirds cenšas savam puisītim palīdzēt. Žanim ir nepieciešama maksimāla asistēšana un uzraudzība. Zēnam patīk spēlēties ar rotaļlietām, kuras skan, kuras var košļāt. Zēnam nav pašapkalpošanās iemaņu, kaut arī cenšas pats ģērbties, bet neveiksmīgi.

Valodas un komunikācijas mācīšanai, speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības. Žanis ir uzsācis apmācību pēc ABA terapijas metodes. Tā ir īpaši izstrādāta apmācību metode bērniem ar autismu, kas sniedz pozitīvus rezultātus ilgtermiņā. Pēc dažu mēnešu intensīvo ABA terapijas nodarbību apmeklēšanas  zēnam ir būtiski uzlabojusies uzvedība, viņš spēj mierīgi nosēdēt pie galda un izpildīt uzdoto uzdevumu.

Žanim rekomendētas intensīvas nodarbības 5 reizes nedēļā divu mēnešu garumā. Tam nepieciešami 2000 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav.

Lai nodrošinātu Žanim ABA terapijas nodarbības kopā nepieciešami 2000 eiro, no kuriem 338 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1662 eiro.

Palīdzēsim Žanim!

The Project is placed online on: 08.01.2019

Projekts noslēgts 08.03.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Martas Javas aprūpē

Palīdzēsim izglābt dzīvības

POGA uz riteņiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

702 776.76 €