Follow us Today has already donated 7,024.70 €

Atbalsts Rūdim Albertam Pugejam

Rūdis Pugejs, dz.g. 2008., Alūksne
Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā
Gadā nepieciešami: 2740 lati

   Rūdis Alberts Pugejs ir trešais, jaunākais brālis ģimenē. Rūdis ir dzimis priekšlaicīgi. Zēna svars piedzimstot - 1200 grami. Pirmās 3 dzīves nedēļas Rūdim bija jāmācās patstāvīgi elpot un iztikt bez mākslīgās elpināšanas. Dzemdību traumas un skābekļa bada rezultātā zēnam ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze.

  Rūdim ir veikta operācija sirdij un actiņām. Bērnam ir līdzsvara un koordinācijas traucējumi. Viņš vēl neprot patstāvīgi sēdēt, rāpot un staigāt, taču ja kāds stingri pietur zēnu zem padusēm un palīdz noturēt līdzsvaru, labprāt sper solīšus, ļoti patīk kāpt augšā pa kāpnēm. Rūdis visu saprot, ir emocionāls, izrunā dažus vārdus un zilbes, cenšas atdarināt dažādas skaņas. Prot ar rociņu parādīt ķermeņa daļas.

  Kopš viena gada vecuma Rūdis regulāri iziet rehabilitācijas kursus sanatorijā „Vaivari”. Dzīvojam laukos tālu no pilsētas, tāpēc ir apgrūtinoši regulāri apmeklēt fizioterapijas nodarbības, baseinu, masāžas, reitterapiju. Priecājamies par katru iespēju iziet rehabilitācijas kursus, jo tad ir iespēja saņemt visas nepieciešamās terapijas un speciālistu ieteikumus.

Pateicoties ziedotāju atbalstam Rūdītim bija iespēja apmeklēt Starptautisko rehabilitācijas klīniku Truskavecā. Ārsti iesaka iziet vismaz divus ārstēšanās kursus gadā. Ģimene pati segs ceļa un uztuŗēšanās izmaksas.

  Savos sapņos mēs redzam Rūdīti staigājam. Mēs ceram šo sapni pārvērst īstenībā.

Projekts ievietots portālā: 19.08.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help Infants and Toddlers Grow!

Palīdzība Marijai Bozovičai

For Families with Disabled Children

Light road for Donbas

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 951 959.30 €