Follow us Today has already donated 365.00 €

Atbalsts Oskaram Keišam

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 4438 lati

Oskars Keišs, dz.g. 2000., Rīga 

Oskars dzima dabīgās dzemdībās, kaut bija nepieciešams veikt ķeizargriezienu. Tā rezultātā mazajam puisēnam bija aisinizplūdums galvā un pirmos dzīves mēnešus mazulis pavadīja slimnīcās. Šo smago dzemdību vienas no sekām ir bērnu cerebrāla trieka. Ir acs tīklenes atslāņošanās un tāpēc  tika veiktas lāzera un krio operācijas actiņām, kuras ļauj pašlaik zēnam redzēt ar brillēm ar stikliem -21.

Savos 10 gados Oskars ir saņēmis 17 rehabilitācijas kursus Latvijā, 3 ārstēšanās kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, vairākas ausu operācijas.

Pateicoties ieguldītajam darbam tagad Oskars var dzirdēt, skriet, peldēt, braukt ar velosipēdu. Ir ieguldīts daudz pūļu zēna veselības stiprināšanā.

Šī ārstniecība zēnam ir jāturpina. Gada laikā ir nepieciešams  ostoepāts, psihologa konsultācijas, sensomotorā korekcija, reitterapija,  baseina apmeklējums un delfīnterapijas kurss.

 Zēnu interesē viss, kas saistīts ar dzīvniekiem. Mājās viņš rūpējas par diviem kaķiem un zivtiņām akvārijā. Zēns sapņo kļūt par ihtiologu. Oskars dzīvo kopā ar mammu. Zēnam ir jāturpina iesāktā ārstniecība, ģimenei tam līdzekļu nepietiek.

Palīdzēsim Oskaram uzlabot savu veselību!

Projekts ievietots portālā: 08.06.2010., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let's help Viesturs Zariņš

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Families with children who have impairments

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

180 861.88 €