Follow us Today has already donated 3,057.00 €

Atbalsts Nikolai Kalniņai

Mērķis: Delfīnterapija un rehabilitācijas kurss Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina

Gadā nepieciešams: 4750 lati.

Nikola Kalniņa, dz. g. 2009., Dobele

Mazā Nikola bija ļoti, ļoti gaidīts bērniņš. Meitenīte piedzima jauniem, veseliem vecākiem noteiktajā laikā, ar svaru 3448 kg. Tomēr dzemdību norise novirzījā no normas. Nikola piedzimstot neelpoja , stāvoklis bija kritisks... skābekļa trūkums un plaušās nonākušie augļūdeņi darīja savu. Ārsti uzstādīja smagu diagnozi – hipoksiski išēmisks galvas smadzeņu bojājums, krampju sindroms.

 Kad mazajai Nikolai bija pāris mēneši, attīstība novirzījās no normas, laicīgi tika uzsākta fizioterapija, tika apmeklēts osteopāts un ūdens procedūras.

Tomēr diagnoze ir nepielūdzama – bērnu cerebrālā trieka.

Visi spēki tika veltīti meitenītes veselības atgūšanā. Nikola saņēmusi  intensīvas procedūras Latvijā, ko ģimene nodrošina no saviem līdzekļiem. Nikola ir saņēmusi arī divus rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Pirmais kurss pašu spēkiem, par otro kursu milzīgs paldies ziedotājiem.

Tagad Nikola kaut nesēž, nerāpo un nestaigā, ir iemācījusies nedaudz līst uz priekšu . Meitenīte ir ļoti mērķtiecīga, pieradusi pie grūta un regulāra darba (fizioterapija, mūzikas terapija, peldbaseins, reitterapija, masāžas, logopēds).

Rezultāti jau ir un būs vēl labāki, vecāki par to ir pārliecināti! Ar cerībām ik dienu, ka mazā Nikola varēs staigāt un darīt visas citas lietas, ko dara bērniņi viņas vecumā!

Šobrīd ārsti Nikolai iesaka delfīnterapiju – emocionālajai stabilitātei un prāta attīstībai, kas savukārt, var pavērt iespējas kustību uzlabošanai.

Kā arī nepieciešams vismaz vēl viens rehabilitācijas kurss Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina. Nikolas ārstniecībai gadā nepieciešami 4750 lati.

Ģimene ļoti cer uz visu līdzcilvēku atbalstu!

 

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Locomotive ESU2a for Ukraine

For Families in Poverty

Palīdzība Samantai Sīlei

Palīdzība Lidijai Strautniecei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 159 660.59 €