Follow us Today has already donated 2,731.00 €

Atbalsts Klāvam Plaudim

Mērķis: rehabilitācija 
Gadā nepieciešami: 1845 lati

Klāvs Plaudis, dz.g. 1996., Saldus 

Klāvam ir bērnu cerebrālā trieka, spastiskā disploģija. Neskatoties uz veselības problēmām Klāvs ir dzīvespriecīgs, jauks zēns. Klāvs apmeklē skolu trīs reizes nedēļā un pārvietojas ar palīglīdzekli – staigulīti.

Ar ziedotāju palīdzību Klāvs saņēma vienu rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Nelieli veselības uzlabojumi ir pēc pirmā ārstēšanās kursa. Zēns kļuvis patstāvīgāks, manāmi uzlabojusies koordinācija, ilgāk pats spēj nostāvēt un brīvāk staigā pie vienas rokas. Ir runas uzlabojumi.

 Ir nepieciešams turpināt ārstēšanos rehabilitācijas centrā. Ārstēšanās izmaksas sastāda 1845 latus gadā. Ģimene pati sakrāt šādu summu nevar.

Ģimene ļoti cer uz līdzcilvēku atbalstu palīdzēt Klāvam progresēt arvien tālāk.

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Samantai Sīlei

Dental Treatment for People with Special Needs

Palīdzība Laurai Ciguzei

Support for Ukrainian refugees

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 159 334.59 €