Follow us Today has already donated 4,222.00 €

Atbalsts Jeļizavetai Bogdanovai

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešami: 2055 lati

Jeļizaveta Bogdanova, dz.g. 2006., Rīga 

Jeļizaveta piedzima 40. grūtniecības nedēļā, svars 3.310 kg un augums 55 cm. Diagnozi bērnu cerebrālā trieka Jeļizavetai uzstādīja1 gada vecumā. Jeļizaveta ir gudra, jautra un sabiedriska meitene. Ļoti patīk bērnu sabiedrība, labprāt apmeklē bērnudārzu.

Šajos gados ir izieti vairāki ārstēšanās kursi ar dažādām ārstēšanās metodēm Latvijā, Ukrainā.

Jeļizaveta ir saņēmusi 4 rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Trīs kursi bija ar ziedotāju atbalstu. Paldies visiem, kas ziedoja!

 Pēc katra ārstēšanās kursa parādās ļoti nozīmīgi rezultāti un ģimene ļoti priecājas par katru panākumu, kas uzlabo meitas veselību.

Jeļizaveta regulāri iziet rehabilitācijas kursus sanatorijā „Vaivari”, patstāvīgi apmeklē ārstnieciskās fizkultūras, reitterapijas nodarbības.

Saņemot šos rehabilitācijas kursus, meitenītei ir mazinājies muskuļu tonuss. Lai veicinātu bērna attīstību un veselības uzlabošanos ir nepieciešams turpināt rehabilitāciju.

Ģimene lūdz sabiedrības palīdzību. Gadā nepieciešami 2055 lati.

Projekts ievietots portālā:  01.01.2012.

The Project is placed online on: 01.01.2012

Project completed 31.12.2012

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

10 FOX for Ukraine

Twitter Convoy for Ukraine

Palīdzība Laurai Ciguzei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 160 825.59 €