Follow us Today has already donated 7,034.00 €

Atbalsts Ivanam Jānim Muravjovam

Mērķis: rehabilitācija Latvijā un delfīnterapija
Gadā nepieciešami: 3280 lati

Ivans Jānis Muravjovs, dz.g. 2001., Rīga
Ivanam ir iedzimta kreisā greizā pēda. Zēns nāca pasaulē 35. grūtniecības nedēļā, neredzīgs. Viena kāja ir īsāka. Pirmo dzīves gadu pavadīja ģipsī. Kad zēns bija vecumā no 3-10 mēneši, tika veiktas vairākas acs operācijas. Parādījās glaukoma. Pēc operācijām stipri cieta zēna nervu sistēma, bija stipra roku spastika. Ivans ir ļoti muzikāls, apmeklē mūzikas skolu. Ivans mācās speciālajā skolā . Sekmes mācībās ir labas. Nākotnē vēlas kļūt par zoologu. Zēna abi vecāki ir redzes invalīdi.

Vienu reizi gadā Ivanam nepieciešams delfīnterapijas kurss un regulāras fizioterapeita un reitterapijas nodarbības Latvijā. Gadā kopā nepieciešami 3280 lati.

 Projekts ievietots portālā:  01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Markam Bindukam

Help Infants and Toddlers Grow!

Mobilie dronu centri Ukrainai

Palīdzība Marekam Stienim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 430 130.84 €