Follow us Today has already donated 8,849.50 €

Atbalsts Georgijam Mihailovam

Mērķis: rehabilitācija Latvijā
Gadā nepieciešami: 1400 lati.

 Georgijs Mihailovs, dz. g. 2007., Rīga

Georgijs ir mīļš un jauks puika. Goša ir komunikabls un emocionāls zēns. Viņam ir liela interese par apkārtējo pasauli. Zēns diemžēl vēl neko nerunā, bet daudz saprot. Georgijam ir 21. hromosomas trisomija (Dauna sindroms). Vislielākās grūtības zēnam sagādā komunikācija.

 

Kopš 3 mēnešu vecuma Georgijs apmeklē nodarbības pie fizioterapeitiem pēc Bobotas metodes, ir saņēmis masāžas kursus un apmeklējis nodarbības pie mikrologopēda kā arī rehabilitācijas kursus NRC „Vaivari”. Papildus visiem šiem ārstēšanās un rehabilitācijas pasākumiem, Goša apmeklē osteopātu, neirologu un ergoterapeitu. Ģimene dara visu iespējamo, lai palīdzētu dēlam.

2011. gadā pateicoties ziedotāju atbalstam Georgijs varēja apmeklēt  Montessori nodarbības (100 nod.). Pateicoties šīm nodarbībām ir iespēja veicināt bērna attīstību un ir būtiski uzlabojumi zēna veselībā.  Diemžēl šīs nodarbības nav valsts apmaksāto pakalpojuma sarakstā. Ģimenes ienākumi ir ļoti zemi un naudas Montessori nodarbībām nepietiek.

Lai turpinātu uzlabot zēna runas attīstību  un komunikācijas prasmes, Georgijam nepieciešams:

-       100 nodarbības pie logopeda -700 Ls;

-        100 Montessori nodarbības – 700 Ls

Kopējā npieciešamā summa gadā: 1400 lati.

Palīdzēsim Georgijam!

 Projekts ievietots portālā: 10.11.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Ilutai Bodrovai

Palīdzība Miķelim Audzeram

Stand With Ukraine

For Children With Autism

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 816.94 €