Follow us Today has already donated 2,405.45 €

Atbalsts Ernestam Gūtmanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ernestam nepieciešamā summa ir saziedota.

Ernestam ir 11 gadi. Ernestiņš ģimenē ir pirmais – ļoti mīlēts un gaidīts mazulis. Zēns piedzima vesels, auga un attīstījās kā pēc grāmatas. Viena gada un trīs mēnešu vecumā Ernests ļoti smagā formā pārslimoja meningītu ar dažādām smagām blakus komplikācijām, kā rezultātā ļoti nopietni tika bojātas galvas smadzenes. Ja pirms ļaunās slimības Ernestiņš jau skrēja, pats ēda un gāja jau dārziņā, tad no slimnīcas mājās puisēns atgriezās pilnīgi nekustīgs, bez acu skata fiksācijas, ar zondes barošanu un krampju lēkmēm.

Pēc saslimšanas zēnam uzstādītas vairākas diagnozes - stāvoklis pēc neprecizēta strutaina meningīta, hipoksisks išēmisks CNS bojājums, spastiska kreisās puses hemiparēze. Ernestam ir kustību un valodas attīstības aizture.

Šo gadu laikā, veicot nepārtrauktu rehabilitāciju dēliņa attīstībai, ir sasniegts ļoti daudz: Ernests mēģina patstāvīgi iet, spēj uz īsu brīdi koncentrēt uzmanību, ļoti daudz saprot, atpazīst cilvēkus ar kuriem ir saskarsmē, Ernests ļoti vēlas runāt, bet tas vēl viņam neizdodas. Ar citu palīdzību spēj satvert dažādus priekšmetus, līdz šim Ernests apkārtējās pasaules izzināšanā rokas neizmantoja vispār. Ernests apmeklē skolu un ir priecīgs satikt savu skolotāju un klases draugus.

Ģimene tic un ļoti cer, ka Ernesta attīstības veicināšanā ir uz pareizā ceļa, tāpēc ir nepieciešams turpināt iesākto - apmeklēt osteopātu, jo ir izdevies uzlabot Ernesta vispārējo veselības stāvokli – Ernests ļoti reti slimo, būtiski ir uzlabojies miegs un citi organisma fizioloģiskie procesi, savukārt montessori nodarbības veicina bērna sajūtas, uztveri, domāšanu, atmiņu, runu un valodu.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Ernests varētu saņemt:

  • Montessori nodarbības, 52 nodarbības- 1040 eiro;
  • Osteopātiskā ārstniecība, 52 vizītes – 1560 eiro.

Lai nodrošinātu Ernestam rehabilitācijas pakalpojumus 2019.gadā kopā nepieciešami 2600 eiro.

Palīdzēsim Ernestam!

The Project is placed online on: 10.04.2019

Projekts noslēgts 08.05.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Georgijam Mihailovam

Doctor POGA

Support special children!

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

164 142.66 €