Follow us Today has already donated 2,549.97 €

Atbalsts Emīlijai Skudrai

Emīlija Skudra, dz.g. 2007., Rīga
Mērķis: delfīnterapija, fizioterapija, reitterapija
Gadā nepieciešami: 1916 lati

Emīlija ir ļoti pozitīva un smaidīga meitenīte. Emīlijai ir organisks centrālās nervu sistēmas bojājums. Psihomotorās un valodas aizture, sensoneirāla vājdzirdība, autisma iezīmes. Dandy – Walker sindroms.

Jau kopš dzimšanas tiek veikti regulāri rehabilitācijas pasākumi – valsts apmaksātie un arī pašu finansētas nodarbības kā reitterapija, spēļu terapija, osteopāts, logopēds. Tas viss kopumā ir devis Emīlijas attīstībai pozitīvu, bet diemžēl ļoti lēnu dinamiku.

 Emīlija vēl nerāpo, bet ar katru dienu aizvien vairāk interesējas par apkārtējo pasauli. Līdz 2 gadu vecumam izteiktas intereses vispār nebija. Emīlija labprāt runā savā valodā. Viņai patīk stāvēt kājās, pieturoties. Emīlijai ir brālis Eduards, kura mantas Emīliju interesē aizvien vairāk.

Emīlijas tētis kopš 2009. gada strādā jūrā uz kuģa, tāpēc mājās ar bērniem var būt tikai 4 mēnešus gadā. Meitenītes mamma arī strādā, bet līdzekļi nepietiek, lai varētu segt visas izmaksas.  

Ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt, lai varētu nodrošināt Emīlijas veselībai tik nepieciešamos rehabilitācijas kursus.

 Lai Emīlijai palīdzētu nepieciešams:
-          Delfīnterapijas kurss Ukrainas Bruņoto spēķu zinātniski pētnieciskajā centrā „Valsts Okeanārijs – 700 lati.
-          Fizioterapija(Piklera spēļu terapija) – 880 lati.
-          Reitterapija „Meždruvas- 1” – 336 lati.
Kopējā nepieciešamā summa gadā: 1916 lati.

 Palīdzēsim Emīlijai veseļoties!

Projekts ievietots portālā: 23.09.2011. 

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Locomotive ESU2a for Ukraine

Help for Elderly People

Support for Ukrainian refugees

For Children With Autism

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 033 209.58 €