Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Atkārtota palīdzība Oto Adrianam Sokolovskim

''Oto patīk mūzika. Radio viņa istabu pieskandina katru dienu, bet pie mīļākajām melodijām viņa sejā atplaukst sajūsmas pilns smaids. Tieši ar savu smaidu viņš katru dienu mani pārsteidz – pieceļoties no rīta, viņš nekad nebūs sabozies vai neapmierināts, viņš vienmēr smaidīs,'' māmiņa Ilze stāsta par savu dēlu.

Smaidīgais Oto ir īpašs bērns, viņam šobrīd ir jau 23 gadi. Bērnu cerebrālā trieka, labās puses hemiparēze, vājredzība un epilepsija liedz puisim dzīvot pilnvērtīgu dzīvi jau kopš agras bērnības. Viņš ir pilnībā aprūpējams un 24/7 pieskatāms. Ikdienas rūpes ir uzņemusies Oto mamma, kad bija dzīva  Oto vecmāmiņa, tad Oto mamma varēja vismaz daļēji strādāt un veltīt laiku arī Oto jaunākā brāļa vajadzībām un audzināšanai. Taču šobrīd rūpes par Oto gulst tikai uz mammas Ilzes pleciem. Tādēļ jau daudzu gadu garumā pateicoties līdzilcvēku ziedojumiem ģimenei ir bijis neatverams palīgs auklīte, kas mammas prombūtnē pieskata un rūpējas par Oto.    

Oto  māmiņa lūdz mūsu palīdzību, lai atkal ģimene varētu nodrošināt mīļo auklīti, kuru puisis katru dienu ļoti gaida, kā arī, lai Oto māmiņa atkal varētu doties vismaz pāris dienas nedēļā uz darbu un atstāt dēlu drošās rokās. 640 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 64 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu cilvēku aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons". Gada garumā nepieciešami 7 680 eiro. 

Palīdzēsim! 

The Project is placed online on: 04.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Reinim Ķerim

Karo droši!

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

For Chronically and Terminally Ill People

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €