Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atkārtota palīdzība Oto Adrianam Sokolovskim

''Oto patīk mūzika. Radio viņa istabu pieskandina katru dienu, bet pie mīļākajām melodijām viņa sejā atplaukst sajūsmas pilns smaids. Tieši ar savu smaidu viņš katru dienu mani pārsteidz – pieceļoties no rīta, viņš nekad nebūs sabozies vai neapmierināts, viņš vienmēr smaidīs,'' māmiņa Ilze stāsta par savu dēlu.

Smaidīgais Oto ir īpašs bērns, viņam šobrīd ir jau 23 gadi. Bērnu cerebrālā trieka, labās puses hemiparēze, vājredzība un epilepsija liedz puisim dzīvot pilnvērtīgu dzīvi jau kopš agras bērnības. Viņš ir pilnībā aprūpējams un 24/7 pieskatāms. Ikdienas rūpes ir uzņemusies Oto mamma, kad bija dzīva  Oto vecmāmiņa, tad Oto mamma varēja vismaz daļēji strādāt un veltīt laiku arī Oto jaunākā brāļa vajadzībām un audzināšanai. Taču šobrīd rūpes par Oto gulst tikai uz mammas Ilzes pleciem. Tādēļ jau daudzu gadu garumā pateicoties līdzilcvēku ziedojumiem ģimenei ir bijis neatverams palīgs auklīte, kas mammas prombūtnē pieskata un rūpējas par Oto.    

Oto  māmiņa lūdz mūsu palīdzību, lai atkal ģimene varētu nodrošināt mīļo auklīti, kuru puisis katru dienu ļoti gaida, kā arī, lai Oto māmiņa atkal varētu doties vismaz pāris dienas nedēļā uz darbu un atstāt dēlu drošās rokās. 640 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 64 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu cilvēku aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons". Gada garumā nepieciešami 7 680 eiro. 

Palīdzēsim! 

Projekts ievietots portālā 04.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Danielam Kuņejevam

Ukrainas cilvēkiem!

Onkoloģijas pacientiem

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €