Follow us Today has already donated 4,241.00 €

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

24. februārī katra ukraiņa dzīve apgriezās kājām gaisā. Reti kurš var iedomāties, kas šobrīd notiek Ukrainā. Tas nav kaut kāds sižets no šausmu filmas vai grāmatas, bet gan realitāte. Bezspēcība, izmisums, bailes, nemiers, apātija, jēgas zudums – ar šādām sajūtām daudzi pamostas savās mājās, pagrabos, pagaidu patversmēs visā pasaulē. Psihologi un psihoterapeiti sniegs konsultācijas, lai palīdzētu ukraiņiem pārdzīvot šīs briesmīgās dienas un atrast zaudēto atbalstu.

Psihoterapeitu komanda ir gatava sniegt ukraiņiem grupu un individuālās konsultācijas, lai palīdzētu viņiem mazināt kara stresa sekas. Tiks organizētas grupu nodarbības pieaugušajiem un bērniem, gan tiem kuri ir smagi cietuši, gan arī tiem kuri bija traumatisku notikumu dalībnieki vai liecinieki. Psiholoģiskā atbalsta grupas paredzētas dalībniekiem, kuri cieš no pārmērīgas spriedzes (trauksme, vainas apziņa, bailes, apātija, nogurums, dusmas, bezpalīdzība, emocionāla izdegšana…), kuriem ir OKT un pašreizējais PA, kuri uztraucas par mīļajiem un kuriem ir grūtības izjūtot nenoteiktību, un tiem, kuriem nepieciešams atjaunot iekšējos resursus. Tiks organizētas Stabilizācijas grupas bērniem, kuri ir bijuši liecinieki karadarbībai un guvuši smagu emocionālu traumu.

Mēneša izmaksas uz vienu pilsētas centru lēšamas 3448.14 eiro apmērā. Plānots sniegt atbalstu Ivano–Frankovskas, Mukačovo, Užgorodas, Ļvivas, Ternopilas, Černovci, Odesas un Khmenlickij apgabalos.

Palīdzēsim Ukrainas cilvēkiem pārvarēt kara šausmas!

The Project is placed online on: 07.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Nikolajam Verņickim

Help Türkiye!

Palīdzība Anitai Ogai

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 331 059.78 €