Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Datori Čerņihivas skolēniem

Aicinām Latvijas uzņēmumus un sabiedrību Čerņihivas skolēniem sagādāt portatīvos datorus mācībām. Labdarības akcijas mērķis ir sagādāt portatīvos datorus, lai nodrošinātu mācību procesu laikā, kad notiek gaisa uzlidojumi un nav iespējams apmeklēt skolu.

Laikā, kad Latvija paziņojusi, ka veidos starptautisku dronu koalīciju ar citām pasaules valstīm, Ukrainas atbalstam, aicinām Latvijas uzņēmumus un sabiedrību iesaistīties vēl vienā  koalīcijā – Ukrainas skolēnu atbalstam! Labdarības akcijas “Datoru koalīcija” mērķis ir sagādāt 1200 portatīvos datorus un nodot tos Ukrainas pirmās lēdijas Olenas Zeļenskas labdarības fondam.

Ukrainas pirmā lēdija Olena Zeļenska aicina iestāties par Krievijas pilna mēroga iebrukumā cietušajiem Ukrainas bērniem. Īpaši par tiem, kuri palikuši Ukrainā, jo viņu vecāki cīnās par savas valsts un tautas pastāvēšanu. Atsaucoties Ukrainas lūgumam, labdarības organizācija Ziedot.lv un Ukrainas vēstniecību Latvijā uzsākuši palīdzības programmu, lai sagādātu Čerņihivas apgabala skolēniem portatīvos datorus, lai viņi varētu mācīties arī attālināti brīžos, kad uz ielas ieziet nav droši. Palīdzības programmas mērķis ir savākt līdzekļus 1200 portatīvo datoru iegādei Ukrainas bērniem. Viena datora izmaksas ir vidēji līdz 400 eiro.

Projekts ievietots portālā 25.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Bērniem ar autismu

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €