Seko mums Šodien saziedoti jau 4,631.00 €

Atkārtota palīdzība Poļinai Tihanai

Poļina ir 20 gadus jauna meitene ar retu diagnozi - Sylvius aequeductus cerebri attīstības anomāliju, jaukta tipa tetraparezi. Ikdienā jauniete pārvietojas ar staiguli vai arī ar asistenta palīdzību. Taču, neskatoties uz smago diagnozi, Poļina ir pabeigusi vispārizglītojošo skolu un mākslas skolu, pērnvasar teicami absolvēja Jēkabpils Agrobiznesa koledžu specialitātē "Multimediju dizaina speciālists". Rudenī Poļina veiksmīgi iestājās Daugavpils Universitātes profesionālās bakalaura studiju programmā "Dizains".

Tomēr paralēli mācībām, lielu daļu Poļinas ikdienu vienmēr aizņēmusi rehabilitācija, lai stiprinātu muskulatūru un uzlabotu kustību spējas. Poļinai rekomendēta regulāra fizioterapija vismaz 3 reizes nedēļā un atslābinoša masāža 2 reizes nedēļā. Tās ir lielas izmaksas jaunietei, kura saņem tikai invaliditātes pabalstu un mamma asistenta atlīdzību. Ik nedēļu Poļinai nepieciešamas 3 fizioterapijas nodarbības un 2 masāžas, kas nozīmē, ka fizioterapijai nepieciešami 90 eiro nedēļā, bet masāžai 50 eiro nedēļā. Kopā mēnesī rehabilitācijai nepieciešami vidēji 560 eiro, tādējādi līdz gada beigām nepieciešami vēl 5000 eiro.

Palīdzēsim Poļinai!

Projekts ievietots portālā 27.02.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Nikolajam Verņickim

Palīdzība Timuram Krasanovam

10 Lapsas Ukrainai

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 449.78 €